XML Bayilik

Poyraza XML Bayiliği Sistemi Nedir?
Sattığınız her ürün için %15 ile %55 oranına kadar komisyon kazanacaksınız.
Kazandığınız komisyon her hafta düzenli olarak hesabınıza aktarılacak. Web sitemiz üzerinden kazandığınız komisyonu anlık olarak takip edebileceksiniz.
Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir.
Ürünlerimizi satarken başka firmaların ürünlerini sayfanızda satmaya devam edebilirsiniz.
Sizin için paketleyip müşterinize kargo yapabiliriz.

Poyraza XML Linki ile stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün resimleri, ürün açıklamaları, ürün özellikleri, seo, seo açıklamaları eksiksiz olarak sitemizde görüldüğü gibi sizin sitenizde görüntülenecektir. Hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan XML entegrasyonu sağlayarak hemen satışa başlayabilirsiniz. 

WhatsApp Destek Hattımız üzerinden 08:30-24:00 saatleri arasında destek alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz.

XML Bayilik Ücreti Ne Kadar? 

Aylık: 150 TL Yıllık: 1200 TL Ücretsizdir.

Poyraza XML Bayiliği Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama ve takibini yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, web sitenizden gelir elde edebilirsiniz.

XML Bayiliği yaptığınız diğer firmalar ürün bilgilerini profesyonel şekilde güncellemeyi bilmediğinden size ürün çeşitliliği haricinde hiçbir getirisi olmayacaktır. Fakat bizim xml link'imiz tam profesyonel olarak düzenlenmiştir. Stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün görselleri, ürün açıklamaları, seo, seo açıklamaları, google reshares, google post, google website, google caffeine, google adwords, google bomb, google sandox, google trends, google adsense, google insights, website backlink, white hat seo, website hit optimization, alexa integration bilgileri detaylı şekilde düzenlenmiş Poyraza XML ile web sitenize eksiksiz olarak gelmektedir.

Desteklenen Pazaryeri Entegrasyonları Nelerdir?

Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Adwords Ürün Feed, Facebook Feed, Yandex, Akakçe, Barilliance, Billio, Cimri, Digi Touch, E-Fiyat, Ucuzu, ImageSiteMap.

XML LINK gönderildiğinde site bilgilerimizi ve kodumuzu sizlerle paylaşmış oluyoruz. Bu nedenle xml linkini size gönderdikten sonra ücret iadesi yapılmamakadır. 

Poyraza XML Bayiliği Sistemine Nasıl Kayıt Olurum?

Mail Başvuru: [email protected] e-posta adresine adınız soyadınız, satış yapmak istediğiniz webitesi adı ve telefon numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler aynı gün içinde incelenip, dönüş yapılacaktır. 
WhatsApp Başvuru: 0850 346 12 20 Numaralı whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek komisyonlu satış hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 
    
Yükleniyor...