KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Korna ve Sirenler

Nerelerde Kullanırım ? 12 volt'a sahip otomobil,hafif ve ticari araçlar,yat,tekne vb 12 volt elde edeceğiniz işyeri,fabrika,kamyon vb Oto alarmlarının bilindik 6 tonlu alarm sirenidir. Sirayla 6 tonu çalar 120 dB ses çıkış gücü Bağlantı ayakları Montaj yapıldıktan sonra Açısı ayarlanabilir a..
37,28TL
93 (1156 international code) Tip Ampül Nedir? Ürün resmindeki örnektede belirtilen, “Düz Tırnak” diye de adlandırılan araca göre değişken, stop veya sinyal ampüllerinden kullanılabilen “TEK DUYLU” ampül modelidir.Aracınızın ampül modelini biliyorsanız satın alabilir,bilmiyorsanız,Ampülünüzün mode..
44,18TL
Ürün Özellikleri : Orijinal araç fabrika çıkış kornasıdır 2 Adet ince, kalın seslerden oluşur ve ve bu sesler harmanlanarak en güzel Da-Dat sesi verir ! 114 db güçlü ses çıkışı 12 volt'a sahip Otomobil,hafif ve Ticari araçlar, vb tüm araçların tümünde kullanılabilirBu ürün 12 volt tur? 12 vo..
34,52TL
Spesifikasyonlar; Alman tipi (Alman araçlarının dit-dit sesi ) Dit-dit Korna sesi vermektedir. 2 Adet ince 510 Hz , kalın 410 Hz seslerden oluşur ve ve bu sesler harmanlanarak en güzel Dit-Dit sesi verir ! 115 db güçlü ses çıkışıBu ürün 12 volt tur? 12 volt'a sahip Otomobil,hafif ve Ticari ar..
34,52TL
 Ürün Özellikleri : 12 volt'a sahip otomobil, hafif ve ticari araçlar, yat, tekne vb araçlarda kullanılabilir (12 volt düşürücü ile ofis, depo vb yerlerde de kullanılabilir.)İtfaiye araçlarındaki sesi vermekte ve ses çıkışı özel motoru sayesinde çok kuvvetlidir.Elektriği aldıktan sonra mo..
48,32TL
Spesifikasyonlar;Ölçüler : 5 cm çap x 3,6 cm derinlik12 volt'a sahip otomobil,hafif ve ticari araçlar vb kullanılabilir. Araç geri vitese takıldığında hem çok KUVVETLİ “ BİİP-BİİP “ İKAZ SESİ verir hemde  KIRMIZI ikaz lambası yanar. 6 cm küçük ölçüsüyle araç tamponuna veya gizli yere Bağ..
24,85TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,minibüs,panelvan,hafif ticari vb araçlar Ürün Özellikleri : Kendinden Kompresörlüdür. Ebube OOOGAH sesi vermektedir. Bu ürün 12 volt tur 12 volt nedir? / Genel olarak binek otomobiller,hafif ticari araçlar,minibüs,panelvan gibi araçlar 12 volt güç çıkışına sah..
59,37TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)