KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Araç Dış Aynaları

Spesifikasyonlar : 2 Adet NİKELAJ ÇERÇEVELİ 4 cm çapında gönderilir.Nerelerde Kullanırım ?,  Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vb   Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktad..
15,19TL
Spesifikasyonlar : 2 Adet SİYAH ÇERÇEVELİ 4 cm çapında gönderilir.Nerelerde Kullanırım ?,  Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vb   Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktadır..
15,19TL
. Nerelerde Kullanırım ?,  Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vb 5,cm çap  2 Adet SAĞ/SOL Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktadır. Kör nokta aynaları bu ölü noktaları..
13,81TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vb 2 Adet SAĞ/SOL Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktadır. Kör nokta aynaları bu ölü noktaları görmenizi sağlar. Yap..
17,95TL
Spesifikasyonlar; 2 ADET SAĞ/SOL ModaCar Açısı Ayarlanabilir Kör Nokta Aynası 424549 + 2 ADET SAĞ/SOL ModaCar Yan Ayna İçin Yağmur Engelleyici 422155 HEDİYESİYLE 2 ADET SAĞ/SOL ModaCar Açısı Ayarlanabilir Kör Nokta Aynası 424549 Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari a..
28,99TL
2 Adet SAĞ/SOL için gönderilir. Ölçüler : 5 CM X 5 CM Tüm model otomobillerde, motosiklet vb araçların dış aynaların her türünde kullanılabilir.Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktadır...
15,19TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vbÜrün Özellikleri : 8,2 cm x 3,4 cm Ayna kenarı uyumlu tasarım 2 adet SAĞ/SOL Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmak..
27,61TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vbÜrün Özellikleri : 5,5 cm x 3,7 cm x 1,9 cm açılı 2 adet SAĞ/SOL Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktadır. Kör ..
5,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,motorsiklet,ATV,hafif ve ticari araçlar vbÜrün Özellikleri : 5,5 cm x 3,7 cm x 1,9 cm açılı 2 adet SAĞ/SOL Aracınızla seyir esnasında şerit değiştirirken ani durumlarda sağ ve sol dış aynaları kontrol ederken göremeyeceğiniz ölü/kör noktalar oluşmaktadır. Kör ..
28,99TL
. Nerelerde Kullanırım ? Tüm Otomobiller,hafif ve ticari araçlar,kamyonet vbÜrün Özellikleri : Bu Ürün SAĞ Ayna İçindir – (SOL ModaCar Park Kör Nokta Aynası 2 Açılı SOL 423506 isimli ürüne bakabilirsiniz. )İç 2 aynada görüş açısı ayarlanabilir GENEL ÖLÇÜ 4,5 x 13 cm iç aynalar - 6,4 x 4..
35,90TL
. Nerelerde Kullanırım ? Tüm Otomobiller,hafif ve ticari araçlar,kamyonet vbÜrün Özellikleri : Bu Ürün SOL Ayna İçindir – (SAĞ için ModaCar Park Kör Nokta Aynası 2 Açılı SAĞ 423506 isimli ürüne bakabilirsiniz. )İç 2 aynada görüş açısı ayarlanabilir GENEL ÖLÇÜ 4,5 x 13 cm iç aynalar - 6,..
35,90TL
Spesifikasyonlar; SAĞ ve SOL dış aynalarda kullanılabilir. Yağmurlu, Karlı havalarda araç sürerken yan aynalara yağmur gelmesini engeller ve rahat sürmeye yardımcı olur Esnek, bükülebilir, aynaya göre şekil alır Yapıştırılarak kullanılır SAĞ ve SOL ayna için 2 Adet gönderilir . ..
12,43TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)