KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Bisiklet Aksesuarları

.Nerelerde Kullanırım ?Otomobillerde,yatlarda,Motosikletlerde,Bisiklet ,otoyol levhalarında vb yerlerde değişik ikaz amaçlı kullanımlara uygundur.Cam,Metal vb sert düz yüzeylere yapıştırılabilirSadece Karanlıkta parlar,Gece Karanlıkta far ışığı,el feneri veya değişik ışık yans..
8,28TL
Spesifikasyonlar : 2 ADET Gözlük + 2 adet gözlük kutusu + 2 adet silme beziyle gönderilir.Spesifikasyonlar : Bisiklet kullananlar için, ( ayrıca Dağcılar, Spor, Motorsiklet , otmobil )tasarlanmış emniyetli sürüş ve koruma gözlüğüdür. ..
24,85TL
. Nerelerde Kullanırım ? Motosiklet,Bisiklet,Bebek arabaları,Scooter vb Ürün Özellikleri : 1 metre uzunluk İzole kaplamalı,kıvrılabilir çelikten üretilmiştir. 2 anahtarlı 1,7 cm kalınlıkta sağlamlık Ultra kalınlık ile max güvenlik sağlar. ..
45,56TL
 Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiklerini tamir etmek için kullanılır Ayrıca,deniz botları vb yüzeylerde 5,5 x 3,5 cm kauçuk yama 24 Adetlik paket 1 tüp yapıştırıcı Nasıl Kullanırım ? Kuru zemine içerisinde gönderilen yapıştırıcıyı sürünüz. 1 ad veya duruma göre 2-3 tamir malzemesini y..
28,99TL
.ÜRÜN KODU : SPORM250051Bisikletlerde ,Gece sürüşlerinde far ışıklarını kesmek amacıyla, Yağmurlu Sisli,Karlı havalarda,Kayak Gözlüğü Amaçlı olarak kullanılabilrSarı renkte, özel kaplamalı lens malzemeIşık ve far parlamalarını azaltan ve minimuma indirirGrinin tonlarını or..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet lastiği,bot,top,yatak,balon,deniz oyuncaklarını şişirirÜrün Özellikleri : 29 cm uzunluktadır Pratik şişirme sağlar ve yer kaplamayan küçük tasarımlıdır Uç hortumu dahil değildir,Aşağıdaki ürün > Bu hortum bot top vb malzemeleri şişirirken gerekebilir. ..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiklerini tamir etmek için kullanılır Ayrıca,deniz botları vb yüzeylerde 5,5 x 3,5 cm kauçuk yama 24 Adetlik paket 1 tüp yapıştırıcı Nasıl Kullanırım ? Kuru zemine içerisinde gönderilen yapıştırıcıyı sürünüz. 1 ad veya duruma göre 2-3 tamir malzemesini ya..
9,66TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Bisiklet Lastik Şişirici Ayak Hava Pompası + ModaCar 2 YEDEKLİ Gümüş Sibop Kapağı Seti 428362 HEDİYESİYLE gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiği, Araç lastiği, Top, Bot, Yatak ve şişirilebilir eşyalarınızın tümünü şişirebiliir.Değişik uçlar ile her aland..
52,46TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobiller,motorsiklet,Bisiklet,hafif ve ticari araçlar vb Ürün Özellikleri :  Universal her modele uygun sibop girişi 2 Adet Harakete duyarlıdır.Araciniz durdugunda ışıklarda söner ve yanmaz Her aracin lastiğine lastiği yada jantı sökmeye gerek kalmadan kolayca sibop..
17,95TL
. Ürün Özellikleri : Bisiklet hava pompaları ve kompresörlerin tümüne uyumludur Yedek veya uzatma hortumu 80 cm uzunlukta..
8,28TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet,ATV vb araçlarda kullanılır Ürün Özellikleri : Tutucunun iç yüzeyleri telefon ve Pda inizin zarar görmemesi için eva kaplıdır. Tutucunun yan ve alt kolları hareket ederek, gerekli Boyutta cihaz için ayarlanabilir. Özel aparatı ile kolaylıkla monte edilebilir. ..
23,47TL
. Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet veya  alışveriş ya da bebek arabalarında kullanılabilirAyarlanabilir yapısı sayesinde tüm telefonlarda kullanabilirsiniz. ..
23,47TL
Spesifikasyonlar;Her Bisiklette ,çanta, kask, tekerlek, Yürüyüş, av, kamp, balıkçılık, dağcılık vb alanlarda kullanılabilir Süper parlak ledlidir. 2 Adet Cr2032 pil ile çalışır ,pakete dahildir Silikon su geçirmez 2 Adet gönderilir...
13,81TL
. Nerelerde Kullanırım ? Araç lastiği,Top,Bot,Yatak ve şişirilebilir eşyalarınız Değişik uçlar ile her alanda kullanım Ürün Özellikleri : 23 x 9 x 7 cm dir. 9 cm Silindir Uzunluğundadır – 20 PSI = 7,5 dk da (ortalama) basabilir Ayaktan çalışabilen pompalarla şişirme işlemi çok daha kolay..
31,75TL
Spesifikasyonlar; Bisiklet, Motorsiklet ve Atv tip araçların tamir anahtarıdır..
20,71TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Power Beam Bisiklet Lamba Seti 428562 + ModaCar Bisiklet Lambası 424276 + Panasonic 6 Adet AAA İnce Kalem Pil Hediyelisiyle gönderilir.Power beam lamba 5 ledlidir. Bisiklet direksiyonuna takılır. 4 İnce kalem AAA pille çalışır ve PANASONIC marka piller'le gönder..
27,61TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)