KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Moto Bisiklet

.Nerelerde Kullanırım ?Otomobillerde,yatlarda,Motosikletlerde,Bisiklet ,otoyol levhalarında vb yerlerde değişik ikaz amaçlı kullanımlara uygundur.Cam,Metal vb sert düz yüzeylere yapıştırılabilirSadece Karanlıkta parlar,Gece Karanlıkta far ışığı,el feneri veya değişik ışık yans..
8,28TL
Spesifikasyonlar : 2 ADET Gözlük + 2 adet gözlük kutusu + 2 adet silme beziyle gönderilir.Spesifikasyonlar : Bisiklet kullananlar için, ( ayrıca Dağcılar, Spor, Motorsiklet , otmobil )tasarlanmış emniyetli sürüş ve koruma gözlüğüdür. ..
24,85TL
Spesifikasyonlar : 2 adet 35 watt HS1 model gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Motorsiklet, Scooter , ATV (Modeli tam öğrenmeniz gerekmektdir) Far Ampülü uygun olan motorsikletlerde kullanılabilir .Bu ampül tipinde dip kısmı önemlidir. Ürün Özellikleri : 12 volt 35 Watt/ 35 Watt Uyumluluk ..
28,99TL
. Nerelerde Kullanırım ? Motosiklet,Bisiklet,Bebek arabaları,Scooter vb Ürün Özellikleri : 1 metre uzunluk İzole kaplamalı,kıvrılabilir çelikten üretilmiştir. 2 anahtarlı 1,7 cm kalınlıkta sağlamlık Ultra kalınlık ile max güvenlik sağlar. ..
45,56TL
 Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiklerini tamir etmek için kullanılır Ayrıca,deniz botları vb yüzeylerde 5,5 x 3,5 cm kauçuk yama 24 Adetlik paket 1 tüp yapıştırıcı Nasıl Kullanırım ? Kuru zemine içerisinde gönderilen yapıştırıcıyı sürünüz. 1 ad veya duruma göre 2-3 tamir malzemesini y..
28,99TL
.ÜRÜN KODU : SPORM250051Bisikletlerde ,Gece sürüşlerinde far ışıklarını kesmek amacıyla, Yağmurlu Sisli,Karlı havalarda,Kayak Gözlüğü Amaçlı olarak kullanılabilrSarı renkte, özel kaplamalı lens malzemeIşık ve far parlamalarını azaltan ve minimuma indirirGrinin tonlarını or..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet lastiği,bot,top,yatak,balon,deniz oyuncaklarını şişirirÜrün Özellikleri : 29 cm uzunluktadır Pratik şişirme sağlar ve yer kaplamayan küçük tasarımlıdır Uç hortumu dahil değildir,Aşağıdaki ürün > Bu hortum bot top vb malzemeleri şişirirken gerekebilir. ..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiklerini tamir etmek için kullanılır Ayrıca,deniz botları vb yüzeylerde 5,5 x 3,5 cm kauçuk yama 24 Adetlik paket 1 tüp yapıştırıcı Nasıl Kullanırım ? Kuru zemine içerisinde gönderilen yapıştırıcıyı sürünüz. 1 ad veya duruma göre 2-3 tamir malzemesini ya..
9,66TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Bisiklet Lastik Şişirici Ayak Hava Pompası + ModaCar 2 YEDEKLİ Gümüş Sibop Kapağı Seti 428362 HEDİYESİYLE gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiği, Araç lastiği, Top, Bot, Yatak ve şişirilebilir eşyalarınızın tümünü şişirebiliir.Değişik uçlar ile her aland..
52,46TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobiller,motorsiklet,Bisiklet,hafif ve ticari araçlar vb Ürün Özellikleri :  Universal her modele uygun sibop girişi 2 Adet Harakete duyarlıdır.Araciniz durdugunda ışıklarda söner ve yanmaz Her aracin lastiğine lastiği yada jantı sökmeye gerek kalmadan kolayca sibop..
17,95TL
Spesifikasyonlar; 2 ADET İNDİRİMLİ, 250 ml lik (500 ml) + Yıkama Süngeri HEDİYESİYLE gönderilmektedir.ÇBS ? 1953 den beri , BELCO efsanesini ve kalitesini üreten ve devam edecek olan TÜRK Markasıdır. Ürün Özellikleri : 250 ML X 2 ADET  Düzenli Motosiklet yıkamak için geliştirilmiş süper ko..
33,13TL
. Ürün Özellikleri : Bisiklet hava pompaları ve kompresörlerin tümüne uyumludur Yedek veya uzatma hortumu 80 cm uzunlukta..
8,28TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet,ATV vb araçlarda kullanılır Ürün Özellikleri : Tutucunun iç yüzeyleri telefon ve Pda inizin zarar görmemesi için eva kaplıdır. Tutucunun yan ve alt kolları hareket ederek, gerekli Boyutta cihaz için ayarlanabilir. Özel aparatı ile kolaylıkla monte edilebilir. ..
23,47TL
. Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet veya  alışveriş ya da bebek arabalarında kullanılabilirAyarlanabilir yapısı sayesinde tüm telefonlarda kullanabilirsiniz. ..
23,47TL
Spesifikasyonlar : 1adet 35 watt HS1 model gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Motorsiklet, Scooter , ATV (Modeli tam öğrenmeniz gerekmektdir) Far Ampülü uygun olan motorsikletlerde kullanılabilir .Bu ampül tipinde dip kısmı önemlidir. Ürün Özellikleri : 12 volt 35 Watt/ 35 Watt Uyumluluk K..
13,81TL
Spesifikasyonlar;Her Bisiklette ,çanta, kask, tekerlek, Yürüyüş, av, kamp, balıkçılık, dağcılık vb alanlarda kullanılabilir Süper parlak ledlidir. 2 Adet Cr2032 pil ile çalışır ,pakete dahildir Silikon su geçirmez 2 Adet gönderilir...
13,81TL
. Nerelerde Kullanırım ? Araç lastiği,Top,Bot,Yatak ve şişirilebilir eşyalarınız Değişik uçlar ile her alanda kullanım Ürün Özellikleri : 23 x 9 x 7 cm dir. 9 cm Silindir Uzunluğundadır – 20 PSI = 7,5 dk da (ortalama) basabilir Ayaktan çalışabilen pompalarla şişirme işlemi çok daha kolay..
31,75TL
Spesifikasyonlar; Bisiklet, Motorsiklet ve Atv tip araçların tamir anahtarıdır..
20,71TL
Spesifikasyonlar; Bisiklet, Motorsiklet ve Atv tip araçların tamir anahtarıdır..
20,71TL
Spesifikasyonlar : 1 ADET gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Motorsiklet,Scooter,ATV Far Ampülü uygun olan motorsikletlerde kullanılabilir.Bu ampül tipinde dip kısmı önemlidir. Cam kısmı şişman olan S2 ve düz olan HS2 Modeli ampül kullanan motorsikletlerde kullanabilmektedir. Ürün Özellikle..
13,81TL
Transformacion 12 Adet Kulak Tıkacı + Kapaklı, 14,8 cm x 5,9 cm x 4,8 cm ölçülerinde, AÇIK > 25 cm uzunluk ölçülerinde, İÇ BÖLÜM> 3,8X5,1 CM birbirine geçerek kapanan, çok amaçlı saklama, taşıma, birbirine geçmeli kapaklı kutu HEDİYESİYLE gönderilir. Motosiklet kullananlar,uyurken,Denizde(ha..
20,71TL
Ürün Özelikleri : RENKLER mavi, yeşil, sarı gönderilebilir.4 şifreli mükemmel güvenlik Kask kilididir. 50 cm uzunluğundadır....
20,71TL
Nerelerde Kullanırım ?  Tüm otomobiller,Motorsikletler (arka veya ön tarafta Amerikan tipi dikdörtgen Plaka kullanan araçlara uyumludur-Amerikan tasarımlıdır.)  Neden Kullanmalıyım ? Plakanızın çirkin görüntüsünü ve düşmesini engeller Materyal : 304 Ömür boyu paslanmaz Ürün Özellikleri : ..
17,95TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobiller,motorsiklet,Bisiklet,hafif ve ticari araçlar vb Ürün Özellikleri :  Universal her modele uygun sibop girişi 2 Adet Harakete duyarlıdır.Araciniz durdugunda ışıklarda söner ve yanmaz Her aracin lastiğine lastiği yada jantı sökmeye gerek kalmadan kolayca sibop..
8,28TL
Nerelerde Kullanırım ? 12 volt'a sahip otomobil,hafif ve ticari araçlar vb Otomobil Lastikleri,yatak,top,Bisiklet lastiği,balon,deniz yatağı gibi ürünler Ürün Özellikleri : 300 psi ya kadar havayı 18 bar ile basabilir Aracınızın Çakmak soketinden enerji alır 5 cm çapında hava basınç gösterge..
55,22TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Power Beam Bisiklet Lamba Seti 428562 + ModaCar Bisiklet Lambası 424276 + Panasonic 6 Adet AAA İnce Kalem Pil Hediyelisiyle gönderilir.Power beam lamba 5 ledlidir. Bisiklet direksiyonuna takılır. 4 İnce kalem AAA pille çalışır ve PANASONIC marka piller'le gönder..
27,61TL
Nerelerde Kullanırım ?  Tüm yerli, ithal, marka ve model MOTORSİKLET,BİSİKLET lerde kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. 200 ML (Tekrar tekrar kullanılabilir) Deliği tamir edin yolunuza devam edin! Lastiğinizi hem tamir eder hem şişirir. Sabah kalktığınızda yada en olmadık z..
23,47TL
Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)