KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Hijyen Ürünleri

KaktüsKedi 1 Cm Yükseltici Topuk Desteği + 19,5 cm yükseklik x Dış çapı 6 cm, İç çapı 5,4 cm ölçülerinde, birbirine geçerek kapanan, çok amaçlı saklama, taşıma, birbirine geçmeli kapaklı kutu HEDİYESİYLE gönderilir.Erkek/Bayan uyumludur.% 100 silikondur. 1 cm yükselme sağlayan ergonomik tas..
23,47TL
Ürün Özellikleri : 2 ADET GÖNDERİLİREsnek, sağlam silikon malzemedir. Gündüz veya gece, ayakkabı giyerken kullanılabilir. Ayakkabının ve kabarcıkların sürtünmesine veya sürtünmesine maruz kalmasını önleyerek alanı ayağın kenarlarından korur. Yumuşak silikondan yapılmıştır, ayağa rahatça otur..
9,66TL
Spesifikasyonlar; Topuk dikeni veya diğer rahatsızlıklar için kullanılanbu ürün hemde taban yükseltmek içinde kullanılır. Topukları rahatlatır. 2 adet gönderilir. Ölçüleri 11 cm*7 cm dir. ..
15,19TL
Spesifikasyonlar; 1 ÇİFT > 2 adet sağ/sol olarak gönderilir.Ölçüler : 36 NO İLE 45 NO arası tüm ayaklara uygundurEsnek, şekil alabilen tasarıma sahiptir Topuğa çorap gibi giyilir ve içindeki 2 cm topuk desteği ile boyunuzu 2 cm uzatır. Gizli olarak üstüne çorap ta giyilebilir. Detay resi..
40,04TL
Spesifikasyonlar :2 Adet SAĞ/SOL parmak için BEYAZ RENK gönderilir.Ayağınız yan kısmında oluşan kemiklerin büyümesini engelleyecek koruyucudur. Bütün yapısıyla ayağınızı daha iyi kavrayacak ve daha iyi destekleyecektir. Silikon yapısı sayesinde ayağınızı rahatsız etmeyecektir. Çorap, ayakkab..
12,43TL
Spesifikasyonlar : 3 ADET gönderilir. Topuk temizliğinin yanısıra tüylenmiş kazaklar, Klozet temizliği, bitkilerin toprağını güçlendirmede, acısız epilasyon ,Evcil hayvan tüyleri temizliği, ve ırtık kot modasında kullanılabilir ..
8,28TL
Spesifikasyonlar : 3 ÇİFT KaktüsKedi 5 Parmak Ayırıcı Silikon + KaktüsKedi Çok Amaçlı Kutu 712044 HEDİYESİYLE gönderilir.3 ÇİFT KaktüsKedi 5 Parmak Ayırıcı Silikon Ürün Özellikleri :Esnek, silikon  5 parmak ayıran parmak ayırıcı silikondur. Rahatlama sağlar.KaktüsKedi Çok Amaçlı Kutu 712..
55,22TL
Ürün Özellikleri : 4 ADET SAĞ/SOL 2 TAKIM BEYAZ RENK GÖNDERİLMEKTEDİR.Başparmak ve yan parmak arasına geçen ara aparatıyla koruma sağlar. Silikondur, sarar, parmak büyüklüğüne göre esner ve tam oturur. ..
17,95TL
Spesifikasyonlar : KaktüsKedi 4 ADET Erkek Ayakkabı Vurma Önleyici + KaktüsKedi Ayakkabı Parlatıcı Kadife Bez 712103 HEDİYESİYLE gönderilir.Spesifikasyonlar :  Erkek ayakkabıları için,  arka ayaklar veya Topuk dikeni veya diğer rahatsızlıklar için kullanılan bu ürün hemde taban yükseltmek içind..
30,37TL
Spesifikasyonlar : 4 Adet (sağ-sol ) gönderilir.Silikon yumuşak destekleyici taban üzerine kumaş kaplıdır. Topuklu ayakkabı giydiğinizde, ön taban kısmına destek yapar ve ayakkabının sizi rahatsız etmesini önler. Kolayca tabana yapıştırılarak uygulanır.9 cm x 6 cm ölçülerindedir ve gerekti..
24,85TL
Spesifikasyonlar; 2 TAKIM + KaktüsKedi Hava Süspansiyonlu 5 cm Yükseltici Topuk Desteği + KaktüsKedi Kapaklı Organizer Kutu HEDİYESİYLE gönderilir.2 TAKIM + KaktüsKedi Hava Süspansiyonlu 5 cm Yükseltici Topuk Desteği Spesifikasyonlar :  2 parçadan oluşan yükseltici 2 cm ve 3 cm olarak ayrı ayrı..
24,85TL
Ürün Özellikleri : 6 ADET GÖNDERİLİR5,5 cm x 3 cm ölçülierindedir. Ucu kesilerek, açılabilir. Ucu kapalı gönderilir. Esnek silikondur, genişler. Serçe parmak ve diğer parmaklara tam koruma sağlar ..
26,23TL
Ürün Özellikleri : 6 ADET GÖNDERİLİR4 cm x 2 cm ölçülierindedir. Ucu kesilerek, açılabilir. Ucu kapalı gönderilir. Esnek silikondur, genişler. Serçe parmak ve diğer parmaklara tam koruma sağlar ..
24,85TL
Ürün Özellikleri : 6 ADET SAĞ/SOL 3 TAKIM GÖNDERİLMEKTEDİR.Serçe Parmak ve yan parmak arasına geçen ara aparatıyla koruma sağlar. Silikondur, sarar, parmak büyüklüğüne göre esner ve tam oturur. ..
20,71TL
Spesifikasyonlar; 9 adet gönderilir Ayağınızdaki yara, nasır yada diğer rahatsızlıklara karşı koruyucu etki sağlarAyağınızda bulunan ve büyük ağrı yapan nasırları koruyucu etkiye üretilmiş nasır koruyucu oldukça kolay kullanıma da sahiptir.Orta kısmı delikli tasarımı ile y..
6,90TL
Spesifikasyonlar : Standart 1 adet törpü ve 2 ad zımpara ile gönderilir. İlaveten, 6 ad nasır zımparası ve 3 adet nasır törpüsü yedek gönderilir. 2 fonksiyonludur. Bir tarafıyla törpü bir tarafıyla zımpara işlevi görür. Ergonomik kullanımlıdır, avucunuza sığar ve kolay kullanırsınız ..
37,28TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 84 (3 Sayfa)