KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Elektrikli Ev Aletleri

Ürün Özellikleri : Ev, ofis, çanta,  otomobil vb yerlerde kullanılabilir. 24 CD kapasitelidir ve fermuarlıdır. Çizilmeyi koruyan kırılmaz iç gözlere sahiptir..
30,37TL
Spesifikasyonlar; ModaCar TYPE C Dişi USB Giriş OTG Kablosu + Özel Kutu Seti HEDİYESİYLE gönderilir. ÖNEMLİ BİLGİ : Cihaz flash diskle direkt calışmaz. Usb ile bağlı cihazın oynat/play tusu olması gereklidir Android Tipi (Micro USB)  Giriş ile DİŞİ Usb giriş bağlantı kablosudur Müzik aktarı..
16,57TL
Ürün Özelikleri : 1 metre uzunluğundadir. Cep telefonu veya diğer elektronik aletler ile aracınızın AUX girişine bağlantıyı sağlar. ..
16,57TL
Ürün Açıklaması: 200 ML > Pratik saklama ve kullanım + Microfibez Uygulama Bezi HEDİYESİYLE gönderilir.Ekran temizleyici hassas sentetik, plastik ve cam yüzeyler için en ideal üründür. Kir, toz, yağ ve nikotin birikintilerini yüzeylerden dikkatle sökerken geride en ufak bir kalıntı bırakmaz. ..
34,52TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Iphone 6-7-8 27 Cm Kısa Şarz Kablosu + Çok Amaçlı Birbirine geçmeli, Kapaklı Kutu HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Iphone 6-7-8 27 Cm Kısa Şarz Kablosu Spesifikasyonlar;  27 cm, pratik, çok yer kaplamaz Hızlı ve profesyonel bir şekilde şarj imkanı sağlar. Hızlı ve şarj..
26,23TL
Ürün Özelikleri :  Iphone 6-7-8-X ve uyumlu tüm modellere tüm modellere uyumludur. 220 Volt seyahat şarj adaptörü ve data-şarj kablosuyle gönderilir. Çok Amaçlı Birbirine geçmeli, Kapaklı Kutu Spesifikasyonlar : KAPALI > 13 cm x 5 cm x 4,5 cm ölçülerindedir.AÇIK > 25 cm x 5 cm x 4,5 cm ölçül..
28,99TL
Spesifikasyonlar : El yapımı ahşap, doğal malzemeddir. 8 cm x 8 cm ölçülerinde x 1 cm kalınlıktadır. ..
6,90TL
Ürün Özelikleri : KIRMIZI, MAVİ veya SİYAH renk gönderilebilir.Kamera ve CEP TELEFONU tripodu olarak kullanılabilir. Akrobat model 3 fonksiyonlu tripod özeliği ile 3. özeliği ayarlanabilir akrobat ayakları ile değişik yerlerde kullanım. Masaüstü tablet tutucu, ağaca bile sarabilirsiniz. 26 cm y..
19,33TL
Spesifikasyonlar; KREM renktir. Detaylardaki renkler örnektir. Cep telefonu, Ipad ve tablet bilgisayarı masada dik tutabilecek bir aparattır. Kitap okurken film izlerken size rahatlık sağlayacaktır. Iphone, Ipad tüm Çok hafiftir. ..
15,19TL
Ürün Özelikleri :Cep Telefonunun ekranını büyüterek resim, film veya videolara daha 3 kat daha büyük, net ve rahat bakabilirsiniz. 3x boyutunda film izleme olanağı. Masa üstünüzde fotoğraf çerçevesi olarak kullanılabilir. Cep telefonu ekranı berraklığında film izleme olanağı. Katlanır tasarım..
13,81TL
Spesifikasyonlar : 2 Adet 8 x 2 cm ölçülerinde (askı aralıkları 1 cm’dir ) PEMBE renk + BEYAZ Tablet PC Akıllı Telefon Masaüstü Stant HEDİYESİYLE gönderilir.Arka taraf kendinden yapışkanlıdır. Kabloların dağınık durmasını önler ..
19,33TL
Spesifikasyonlar; Sosyal medyada canlı yayın yaparak ya da video çekerek gezdiğiniz mekanları izleyenlere kendi gördüğünüz gibi göstermek için kullanabilirsiniz. Ürün Ebatı: 15cmx20xm ..
20,71TL
Spesifikasyonlar : 6 Adet 6 ,6 X 2  cm ölçülerinde siyah renk gönderilir.Arka taraf kendinden yapışkanlıdır. Kabloların dağınık durmasını önler ..
24,85TL
KaktüsKedi WideScreen Ahşap 3D Telefon Tablet Büyüteci Mug Seti 713601 + 1 ad Kahve Çay Bardaı Mug HEDİYESİYLE gönderilir. DOIĞAL AHŞAP olduğundan renk tonları ve damarlar değişkenlik gösterebilirÖlçüler : Ekran Boyutu: 25x 13 x 1.5 cmÜrün Özelikleri :  Ahşap, doğal dış kasaTablet ve Cep ..
77,31TL
. Nerelerde Kullanırım ? Elektronik tamircileri,saatçiler,pc tamiri ,Otomobil,ev,garaj,elektronik vb tüm alanlar vb Ürün Özellikleri : Yuvarlak korumalı kutu içerisinde 31 ad değişik uçlar ve orta kısımda ana gövde ile sunulmaktadır. Pratik saklama kutu hem avuçiçi ana gövdeyi hemde..
20,71TL
Nerelerde Kullanırım ?  Her türlü Elektronik ve elektrikli hassas devrelerin, Tozlu kontaktörlerin ve elektrik panolarındaki diğer ekipmanların, Su ve nem bulaşan elektrikve elektronik aksamların, Klemens bağlantıların veküçük hacimli şalterlerin, Elektronik Kartlarda lehimleme öncesi ve sonrası y..
53,84TL
Spesifikasyonlar; MasterCare Philips Uçlu 16 Parça Saat Telefon Tornavida Seti 71343416 parçadan oluşmaktadır.3 adet Hex,3 adet Soket,4 adet Phillips,6 adet Bir döner çubuk ile oluklu elektronik, bilgisayar, saat tamiri, mücevher tamiri ve mikro vidalarla herhangi bir şeyi sab..
30,37TL
Spesifikasyonlar; 6 ADET Panasonic AAA İnce  Kalem Pil 712610 + KAPALI > 13 cm x 5 cm x 4,5 cm ölçülerinde, AÇIK > 25 cm x 5 cm x 4,5 cm ölçülerinde, birbirine geçerek kapanan, çok amaçlı saklama, taşıma, birbirine geçmeli kapaklı kutu HEDİYESİYLE gönderilir. ..
12,43TL
Spesifikasyonlar; 8 ADET Panasonic Standart Kalem Pil 712610 + KAPALI > 13 cm x 5 cm x 4,5 cm ölçülerinde, AÇIK > 25 cm x 5 cm x 4,5 cm ölçülerinde, birbirine geçerek kapanan, çok amaçlı saklama, taşıma, birbirine geçmeli kapaklı kutu HEDİYESİYLE gönderilir. ..
22,09TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet 7,2 CM x 5 cm ölçülerinde SİYAH renk 1 adet piliyle gönderilir.Tarih ve Saat fonksiyonu bulunur. Otomobil trorpido, masaüstü vb alanlarda kullanılır. Arka taraf fonksiyonel yukarı-aşağı ayağı bulunur ve açısı ayarlanabilir. Arka ayak altında çift taraflı kendinden y..
8,28TL
Spesifikasyonlar :1 Adet SİYAH renk gönderilir.Otomobilinizde, oto dışı ev,ofis vb alanlarda kullanılabilir. 70 cm uzunluğundadır. Esnek,sparlli,ayarlanabilir özeliktedir. Sıkıştırma mandalı 6 cm’e kadar açılabilir. 12,5 cm yüksekliğe kadar ağzıyla da tüm tablet ve telefonları tutar. ..
15,19TL
Spesifikasyonlar : ModaCar tarafından 1 Adet SİYAH renk 10 cm x 5,5 cm ölçülerinde gönderilirNerelerde Kullanırım ? Ev,ofis vb yerlerde masaüstünde !   Arka kısım 2 kademelidir. 45 derece ve 75 derece açıyla ayarlanabilir Ürün Özellikleri : Tablet PC,Akıllı telefon vb elektronikleri düzgün..
9,66TL
Spesifikasyonlar; ModaCar TYPE C Dişi USB Giriş OTG Kablosu + Özel Kutu Seti HEDİYESİYLE gönderilir. ÖNEMLİ BİLGİ : Cihaz flash diskle direkt calışmaz. Usb ile bağlı cihazın oynat/play tusu olması gereklidir TYPE C Tipi  Giriş ile DİŞİ Usb giriş bağlantı kablosudur Müzik aktarımında vb duru..
19,33TL
Nerelerde Kullanırım ?  USB girişi olan, Bilgisayar, laptop, powerbank vb yerlerde yanar.Usb girişinden güç alarak yanar ve aydınlatma sağlar Esnektir, kıvrılabilir  17 cm x 2 cm ölçülerindedir.Çok düşük > 5 Volt, 1.2 watt enerji kullanır . ..
11,04TL
Ürün Özelikleri :   1 metre uzunluğundadir. Cep telefonu veya diğer elektronik aletler ile aracınızın AUX girişine bağlantıyı sağlar. ..
13,81TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)