KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Yıkama ve Kurulama Ürünleri

Spesifikasyonlar : 3 Adet 1,5 x 6 x 10 cm ölçülerinde gönderilir.Özel doku ve yapısıyla, pasta cila uygularken en verimli sonuç için kullanılabilir. ..
22,09TL
Spesifikasyonlar : Fayans, mermer, ahşap, cam vb tüm yüzeylerde en iyi işlev görmektedir. Otomobil, ev, ofis vb her yerde kullanılabilir. 40 cm x 40 cm ölçülerindedir. Çizmeden,%99 lekesiz kolay temizlik sağlar Ortalama 790 kez yıkanabilir ..
8,28TL
Ürün Özelikleri : Ayarlanabilir Püskürtme Ucu klasik püskürtme ucunun modelidirSu püskürtme modelini istediğiniz miktarda düzenler Entegre yumuşak pLastik eleman sayesinde tabanca elinize iyi oturur ve kaymaz. ..
9,66TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobilinizi yıkamak için Ürün Özellikleri : PLastik gövdelidir   Kaymaz yumuşak bileşenleri sayesinde da elinize rahat oturur Su akışı istediğiniz miktarda ayarlanabilir: güçlü yıkamadan ince sislemeye kadar Dayanıklı tabanca manşonu gövdeyi çevreler; hem zarif hem de ..
27,61TL
Spesifikasyonlar : PAKET İÇERİĞİ ; BrillantCare Konsantre Oto Şampuanı Auto-Shampoo 423805R BrillantCare Kadife Cila Uygulama ve Parlaklık Bezi 40x40 426297R ModaCar Microfiber Yünlü Oto Yıkama ve Temizlik Eldiveni 422320R ModaCar Oto Yıkama Fırçası 426897R ModaCar Katlanabilir Araç Yıkama Ko..
132,54TL
Spesifikasyonlar; BrillantCare Carnauba Cilalı Oto Şampuanı + BrillantCare Oto Yıkama Süngeri 426294 HEDİYESİYLE gönderilir.BrillantCare Carnauba Cilalı Oto Şampuanı  Spesifikasyonlar; Carnauba Cilalı Oto Şampuanıdır 1000 ML Tek işlemde temizlik ,parlaklık ve koruma sağlar Aktif maddeler içe..
46,94TL
Spesifikasyonlar; Yüksek kaliteli ve uzun ömürlüdür. Modern ve şık tasarıma sahiptir. Çok delikler ve konsantre bir yapısı vardır. Yumuşaklık ve rahatlık sağlayan el konforu, aracınıza, yüzeye ve boyaya zarar vermez. Hafiftir ve el büyüklüğündedir. Kullanımı kolaydır. Süper güçlü su emilimi ve su ..
16,57TL
Ürün Açıklaması: 200 ML > Pratik saklama ve kullanım Yağı ve kiri gidererek motor parçalarını hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Yağ, kir, gres, tortu, katran, petrol artığı vb. birkaç dakikada söker, temizler. Sürekli olarak sıcağa maruz kalan metal, hortum, elektronik yüzeyi koruma altına alı..
24,85TL
Spesifikasyonlar; Mobilya,cam,kristal ve parlak metallerin Cam ve araba temizlemede muhteşem temizlik sağlar. Cam gibi parlak yüzeylerin toz ve leke bırakmadan temizlenmesini sağlar. Nasıl Kullanırım ? Sıkıp bırakılmaz,ıslak halde torbaya konulmaz. Kaynar su,asit ve benzin gibi maddelerle..
33,13TL
.Nerelerde Kullanırım ? Otomobil yıkarkenÜrün Özellikleri : Su hortumu girişliİki taraflı kullanım ( Sünger taraf / Fırça taraf ) ..
17,95TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm opak ve Metalik boyalarda kullanıma uygundur. Ürün Özellikleri : MICROFIBER eldiven tipi oto yıkama beziyle otomobilinizi daha keyifle,çizilmeden ve daha rahat yıkama! MICROFIBER olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür.Görüntü ve his olarak kadifeye benzer..
28,99TL
Ürün Özelikleri : Otomobil yıkama veya her alanda Otomobilinizi boyasına zarar vermeyen kıl yapısı Hortum bağlantı yeri mevcuttur   ..
6,90TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,Minibüs,Otobüs vb araçlar Depo,vitrin,ev camları vb Cam,Mermer,Fayans vb tüm yüzeylerde Ürün Özellikleri : 30 cm uzunluğunda / 3 yönlü (T) temizleme başlığı   3 yönlü (T) temizleme başlığı ile suyu yüzeyden mükemmel şekilde çizmeden temizler. Otomobilinizi yı..
57,99TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobillerde ev,ofis,Ahşap,cam ve tüm zeminler Ürün Özellikleri : 43 x 32 cm ölçülerinde,özel saklama kutusunda Yumuşacıktır Cam,kaporta,Ahşap ve tüm zeminlerde kurulama veya diğer twmizlik için mükemeldir. Kendi ağırlığının20 katına kadar suyu tutar Temizlenmesi bi..
16,57TL
Ürün Özellikleri : Otomobil yıkamalarında Otomobil yıkama dışında cam yıkama,motorsiklet yıkama,ev,ofis yer temizliği Özellikle metalik ve hassas boyalı otomobiller için özel üretilmiştir. Çok yüksek emiş gücü ile az şampuan kullanmanızı sağlar İçine şampuanı hapseder ve siz sıktıkça bırakır ..
11,04TL
Spesifikasyonlar : ModaCar Oto Yıkama Süngeri 422133 + ModaCar Basınç Kazandıran Oto Yıkama Hortum Ucu 422517 HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Oto Yıkama Süngeri 422133  Ürün Özellikleri : Otomobil yıkamalarında Otomobil yıkama dışında cam yıkama,motorsiklet yıkama,ev,ofis yer temizliği Özelli..
8,28TL
Spesifikasyonlar : ModaCar Oto Yıkama Süngeri 422133 + ModaCar Oto Yıkama Sonrası Kurulama Güderisi 422326 HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Oto Yıkama Süngeri 422133  Ürün Özellikleri : Otomobil yıkamalarında Otomobil yıkama dışında cam yıkama,motorsiklet yıkama,ev,ofis yer temizliği Özellikle..
20,71TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobillerde ev,ofis,Ahşap,cam ve tüm zeminler Ürün Özellikleri : 64 cm x 43 cm ölçülerinde,özel saklama kutusunda Yumuşacıktır Cam,kaporta,Ahşap ve tüm zeminlerde kurulama veya diğer twmizlik için mükemeldir. Kendi ağırlığının20 katına kadar suyu tutar Temizlenmesi..
24,85TL
Nerelerde Kullanırım ? Erişemeğiniz yerlerdeki kirleri kolayca çıKarır. Evinizin 2.kat veya 3.kat pencerelerini bahçenizden temizleyebilirsiniz. Aracınızı uzaktan, üzerinize su sıçramadan rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Oto yıkamaya gitmeden aracınınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Suyu istediğ..
45,56TL
Spesifikasyonlar : ModaCar Şampuan Hazneli Oto Yıkama Tabancası 422623R + ModaCar Microfiber Yünlü Oto Yıkama ve Temizlik Eldiveni 422320R HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Şampuan Hazneli Oto Yıkama Tabancası 422623R Nerelerde Kullanırım ? Erişemeğiniz yerlerdeki kirleri kolayca çıKarır. Evinizi..
56,60TL
 Nerelerde Kullanırım ? Oto bakım ürünlerinin uygulanmasında ,değişik amaçlarla da kullanılabilir. 1000 cc kapasitelidir. Büyük hacimli alacağınız ürünleri pratik uygulama için kullanmanıza olanak sağlar..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobilinizde ve oto dışı alanlarda kullanılabilir 500 ml kapasitelidir. Yüksek kaliteli trigere sahiptir. Büyük hacimli alacağınız ürünleri pratik uygulama için kullanmanıza olanak sağlar..
19,33TL
STAC PLASTIC ITALY ?Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir.Köpüklüdür, Cila İçerir Kaç Araç Yıkarım ? Max - 30 Kez Su Kaydırıcı Özelik ; Boya üzerinde suya kaydırma özelliği kazandırır yağışlı havalardaki su damlacıklarının otomobilinizin boyasının üzerindeki hareketleri size keyif ver..
20,71TL
Transformacion Sulama İçin Hortum Ucu + Musluk Bağlantısı Dişli + 19,5 cm yükseklik x Dış çapı 6 cm, İç çapı 5,4 cm ölçülerinde, birbirine geçerek kapanan, çok amaçlı saklama, taşıma, birbirine geçmeli kapaklı kutu HEDİYESİYLE gönderilir.Çok pratik olarak hortum kolaylıkla takılır ve kullanım..
16,57TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)