KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Yağ ve Yakıt Katkıları

Nerelerde Kullanırım ?90-155 HP Beygir arası 1400 cc-2000 cc arası motorlar içindir. Ürün Özellikleri :ISI YANSITICI özelliğiyle motora SOĞUK HAVA girişi olmaısna yardımcı olur Beygir gücünü arttırır + ses gücü verir Araçların Hava Filtre girişlerine takılır. Sürekli temizlenebilen(değ..
82,84TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Autoset Motor Yüzey Temizleyici 500 ML 427587 + Temizlik uygulama fırçası HEDİYESİYLEÜrün Açıklaması: 500 ML > Pratik saklama ve kullanım Yağı ve kiri gidererek motor parçalarını hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Yağ, kir, gres, tortu, katran, petrol artığı vb. bi..
37,28TL
Nerelerde Kullanırım ? Yağ,Benzin ve diğer tüm sıvıları aktarmak için kullanılabilir Ürün Özellikleri : Şeffaf Değişik alanlarda değişik kullanımlara uygun üretilmiştir..
5,52TL
Krank Filtresi Nedir ? Krank filtresi, motorun aldığı fazla havayı tahliye etmek için kullanılan deliğe takılır. Esas amacı tahliye edilen havayla beraber yağ buharının (dolayısıyla yağın) eksilmesini önlemektir. Ürün Özelikleri : Tahliye deliği bütün pistonlu motorlarda bulunur. Ancak, bazı motor..
27,61TL
.Universaldir.Her tür ve marka montaj yapılmış otomobillerde kullanılacak şekilde kapağın olmamasından dolayı biriken çamurun dolum esnasında sistemin içerisine girmesine engel olur.Tüm sistemin ve filtrenizin kilometresinden önce kullanım dışı kalmasını engeller...
5,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Koşu bantlarında kullanılır Statik elektriklenmeyi engeller MasterCare Sprey 16 Kullanıma kadar etkilidir. Sürtünmeyi azaltıp motorun ve bandın ömrünü uzatır. Yüzeyde hidrofobik silikon film tabakası oluşturarak Bandın rahat dönmesini sağlar, sürtünme ve aşınmayı mi..
42,80TL
. . Genel Bakış 300 ml’dir. MASTERCARE motor temizleyicidir. Yağı ve kiri gidererek motor parçalarını hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Yağ, kir, gres, tortu, katran, petrol artığı vb. birkaç dakikada çözer. Devamlı sıcağa maruz kalan metal, hortum, elektronik yüzeyi koruma altına alır. ..
28,99TL
MasterCare ? BrillantCare Almanya Patenti ile Türkiye'de üretilen üst kaliteli oto bakım ürünleri markasıdır.Nerelerde Kullanırım ? İç ve dış ortamlardaki rulmanların, vites kutularının, merdanelerin, kasnakların, zincirlerin, debriyajların ve tel kabloların kısaca hareketli ve oynar tüm parça..
34,52TL
Ürün Özellikleri : Motor temizliğinde ara bölmelere, dar bölmeler ve alt kısımlara ulaşılamayacak yerleri temizlemenize olanak sağlar Ara bölmelere girerek sorunsuz temizlik sağlar 60 cm’dir ve esnektir, kıvrılabilir..
8,28TL
Ürün Özellikleri :  Otomobil, jeneratör, motorsiklet vb depolara yakıt koyarken Değişik sıvı taşıma ve boşaltma işlemlerinde kullanılabilir Esnek, spralli, kıvrılabilir hortum Kıvrım girişindeki filtre pislik katılımını engeller ....
13,81TL
Nerelerde Kullanırım ? Yağ filtre,Mazot filtre ,partikül ve benzeri filtre Filtreleri sökmek ve taKarak sıkıştırmak amaçlı kullanılır Nasıl Kullanırım ? Açacağınız büyüklüğe göre sıkıştırın ve sökmeye/takmaya başlayın ..
51,08TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)