KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Teknik Spreyler

Spesifikasyonlar; BrillantCare Germany Motor Temizleyici + Temizlik uygulama fırçası HEDİYESİYLE gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Motorları,Motorsikletler,Makinalar çim biçme makinaları ,Aletler ve tüm motor tiplerinde Ürün Özellikleri : 500 ml Yağı ve kiri gidererek motor parçala..
37,28TL
MasterCare ?BrillantCare Almanya Patenti ile Türkiye'de üretilen üst kaliteli oto bakım ürünleri markasıdır.Nerelerde Kullanırım ?Pencere kanalları, Fitiller, PLastik hareketli parçalarMenteşeler rahatsız edici gıcırdar, sürgüler, yaylar,Kauçuk pLastik boyalı yüze..
28,99TL
Nerelerde Kullanabilirsiniz ? Zor,dar bölgelerdeki metal malzemeleri, vida, somun, çivi vb tutmak amacıyla kullannılır Ürün Özellikleri : % 100 Çelik, 60 cm uzunluğundadır.. Esnektir Mıknatıslı uçlu..
44,18TL
Nerelerde Kullanırım ? Ev aletleri,bahçe techizatı Arabalarda,kapı ve bagaj kilitleri,araba far tutucuları ,fişleri,menteşeleri Fermuar ve evdeki perde rayları Bisiklet zincir ve vitesleri Çabuk emilerek her türlü mekanik ve elektrikli parçayı temizler,yağlama yapar ve koruma sağlar. Elektrik..
24,85TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)