KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Lastik ve Jant Parlatıcı

Ürün Açıklaması: 500 ML > Pratik saklama ve kullanım Bu ürün belirtilen yüzeylere Parlak Görünümlü Parlaklık sağlar. Lastiklerinizi temizleyip uyguladıktan sonra sünger ile silerken her geçilen bölge sıvı tarafından doldurulur. Mikro tanecikler lastik yüzeyini tam olarak kaplar ve aynı zamanda su ..
24,85TL
Spesifikasyonlar; BrillantCare 15 Gün Lastik Parlatıcı ve Koruyucu + Kutulu 2 Taraflı Lastik Parlatıcı Uygulama Süngeri HEDİYESİYLE gönderilir.BrillantCare 15 Gün Lastik Parlatıcı ve Koruyucu BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Lastikleri bunun..
38,66TL
 BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım ? Nikelaj,Krom,Aliminyum ve Normal jantlarda uygulanabilir Multi özelikTüm Metal yüzeyler(Bisiklet,Motorsiklet, Çim biçme makinesi,El aletleri VB Ürün Özellikleri : 500 ml – GAZSIZ Ekonomik Spreydir  Çamur, yağ, ka..
37,28TL
Spesifikasyonlar; Uygulama Süngeri HEDİYESİYLE gönderilir. BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Lastikleri bunun yanısıra kauçuk alanlar(kapı fitili vb) Ayrica tampon,konsol,fitiller ve vinil malzemeleri temizler parlatır ve korur. Ürün Özellik..
35,90TL
Spesifikasyonlar; Uygulama Süngeri HEDİYESİYLE gönderilir. BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım, Otomobil Lastikleri bunun yanısıra kauçuk alanlar(kapı fitili vb) Ayrica tampon,konsol,fitiller ve vinil malzemeleri temizler parlatır ve korur. Ürün Özellikle..
35,90TL
Ürün Açıklaması: 200 ML > Pratik saklama ve kullanım BRILLANTCARE jant temizleme ve parlatma ürünüdür. GAZSIZ Ekonomik Spreydir. Çamur, yağ, katran ve fren balatasının neden olduğu kirleri temizlemek için kullanılır. Cilalama yapar ve zaman içindeki janttaki renk solgunluğunu önler. Solmuş renkler..
24,85TL
Spesifikasyonlar : Brillantcare Platinum Lastik Parlatıcı Parlak Görünüm 427200 +  Kutulu 2 Taraflı Lastik Parlatıcı Uygulama Süngeri 711848 HEDİYESİYLE gönderilir.Brillantcare Platinum Lastik Parlatıcı Parlak Görünüm 427200 Ürün Açıklaması: 200 ML > Pratik saklama ve kullanımBRILLANTCARE la..
27,61TL
BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım, Otomobil Lastikleri bunun yanısıra kauçuk alanlar(kapı fitili vb) Ayrica tampon,konsol,fitiller ve vinil malzemeleri temizler parlatır ve korur. Ürün Özellikleri,  NASIL PARLAR ? ; Lastiklerinizi temizleyip uyguladıkt..
27,61TL
BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Lastikleri bunun yanısıra kauçuk alanlar(kapı fitili vb) Ayrica tampon,konsol,fitiller ve vinil malzemeleri temizler parlatır ve korur. Ürün Özellikleri : Bu ürün belirtilen yüzeylere MAT PARLAKLIK saülar. ..
33,13TL
Nerelerde Kullanırım ? YIKAMA ESNASINDA jant, tampon, çamurluk vb sert yüzeyleri temizleme amacıyla Nikelaj, Krom, Aliminyum ve Normal jantlarda uygulanabilir Multi özelik Tüm Metal yüzeyler(Bisiklet,Motorsiklet, Çim biçme makinesi,El aletleri VB Ürün Özellikleri : Mükemmel temizleme aparatıdı..
17,95TL
. Ürün Özellikleri : Otomobil,kamyon,Bisiklet veya mnotosiklet Lastiklerinde bulunan marka vb yazıların belirgin olması için, lastiğe uygun Beyaz renk yazı kalemidir. Uygulandıktan sonra max 1 yıl boyunca Lastikte kalacaktır. Bir kalem, standart olarak 4 lastiğe yetebilir Uygularken, Lastiği..
13,81TL
Spesifikasyonlar;Otomobilinizin lastiğini herhangi bir Lastik parlatıcı ile parlatırken veya Parlatma sonrası son temizlikte kullanılan ek yardımcıdır. Uygulama esnasında en pratik yardımcıdır. Geniş gözenekleri ile cilayı kendi içinde hapseder ve daha az Lastik parlatıcı kullanarak ,cilanın ..
6,90TL
STAC PLASTIC ITALY ? Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir. Nerelerde Kullanırım ? Nikelaj,Krom,Aliminyum ve Normal jantlarda uygulanabilir Multi özelik Tüm metal yüzeyler(Bisiklet,Motorsiklet, Çim biçme makinesi,El aletleri VB Ürün Özellikleri : 400 ml ? Sprey(Uygulanması Kolay) Çamur, ..
19,33TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)