KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Lastik Tamir ve Şişiriciler

Nerelerde Kullanırım ?otomobil,hafif ticari araçlar,kamyonet,kamyon vb Ürün Özellikleri : Sağlam çelikgövde yapısı 14 cm x 1 cm 100 PSI gösterge ekranı PSI ve BAR gösterge ekranı 0,01 hata yanılgı payı Nasıl Kullanırım ? Sibop kapağını çıKartın Ölçme aletini sibopa takın ve 2 s..
33,13TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet gönderilir.17 Mm E Sahip Bijonlarda Kullanılacak Şekilde Tasarlanmış Ve Üretilmiştir. Bunun Yanında Tork Anahtarı Olarakta Kullanılabilir % 100 Çelik Dökümden Üretilmektedir Nikelaj Kaplamalı ..
34,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,minibüs,panelvan,hafif ticari vb araçlar Ürün Özellikleri : Lastik değiştirmek ve diğer araç altına girilesi durumlarda Ürünün üzerindeki vidalı aparat sayesinde seviye ayarı yapılabilmektedir. CE ve TUV belgelidir. 2000 kg/2 ton) kaldırma kapasitesi bulunmakt..
84,22TL
Kapasite ? 1,5 ton kapasiteli bu kriko aracınız 1800 kg dahi olsa yardımcı olmaktadır.Çünkü aracınızı kaldıracağınız tarafta tüm aracın yükünü değil sadece bir kısmını kaldırmaktadır. Ürün Özellikleri : Yerden 40 cm kalKar Mekanik akordeon sistemli en güvenilir kriko ! Kaldırma koluna takılan..
96,64TL
Spesifikasyonlar; 1 ADET, 500 ml kapasiteli + Microfiber bez hediyesiyle gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Otomobil bakımm ürünleri uygulamalarında, boş uygulama şişesidir.   250 ml kapasitelidir. Yüksek kaliteli trigere sahiptir. Büyük hacimli alacağınız ürünleri pratik uygulama için kullan..
23,47TL
Nerelerde Kullanırım ? 50 PSI 'ya kadar Lastik ölçümlerinde Otomobil,motorsiklet,Bisiklet vb 16 cm x 3 cm ölçüleriyle pratik yer kaplamaz Lastik hava basıncını ölçer Metal tüp içerisinde pLastik en hassas cetvel tip göstergeye sahiptir. PSI veya BAR tipi ikili gösterge seçeneği Ters tarafı i..
12,43TL
Nerelerde Kullanırım ? Araç lastiği,Top,Bot,Yatak ve şişirilebilir eşyalarınız Değişik uçlar ile her alanda kullanım Ürün Özellikleri : 10 cm uzunluğunda 2 adet Silindir – 20 PSI = 4 dk da (ortalama) basabilir Ayaktan çalışabilen pompalarla şişirme işlemi çok daha kolaylaştırılmıştır. Oto la..
60,75TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet Lastiklerini tamir etmek için kullanılır Ayrıca,deniz botları vb yüzeylerde 5,5 x 3,5 cm kauçuk yama 24 Adetlik paket 1 tüp yapıştırıcı Nasıl Kullanırım ? Kuru zemine içerisinde gönderilen yapıştırıcıyı sürünüz. 1 ad veya duruma göre 2-3 tamir malzemesini ya..
9,66TL
Nerelerde Kullanırım ? Bisiklet lastiği,bot,top,yatak,balon,deniz oyuncaklarını şişirirÜrün Özellikleri : 29 cm uzunluktadır Pratik şişirme sağlar ve yer kaplamayan küçük tasarımlıdır Uç hortumu dahil değildir,Aşağıdaki ürün > Bu hortum bot top vb malzemeleri şişirirken gerekebilir. ..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm binek otomobiller,hafif ve ticari araçlar,minibüs,panelvan,motorsikletler vb . Ürün Özellikleri : 450 ML (Tekrar tekrar kullanılabilir) Deliği tamir edin yolunuza devam edin! Lastiğinizi hem tamir eder hem şişirir. Sabah kalktığınızda yada en olmadık zamanlarda oto..
27,61TL
Satın alacağınız / almış olduğunuz ürün Markaları ModaCar MARMARA MR Multi Rivoluzione adına tescilli veya tek dağıtımcısı olduğu anlaşmalı markalarıdır.Onaylanmayan satıcılar, ürünlerden oluşan fiyat farklılıklarından ModaCar sorumlu değildir. ModaCar ithalatını, pazarlamasını veya üretimini y..
111,83TL
Nerelerde Kullanırım ? otomobil,Bisiklet,top,bot vb Ürün Özellikleri : 56 cm yükselik 47 cm uzun şişirme hortumu ile ürünü şişirmede çok daha fazla konfor sağlar. Elle çalışabilen pompalarla şişirme işlemi çok daha hızlı ve kolaylaştırılmıştır Mükemmel hakimiyet ve hava basma imkanı sağlar ..
45,56TL
Nerelerde Kullanırım ? Aracınızın lastiği,Top,Bot,Bisiklet,motorsiklet Lastikleri Ve her türlü hava gerektiren malzemeler Ürün Özellikleri : 20 PSI havayı 1,7 dk da basabilir./Aracınızın akü amper değerine göre bu süre uzayabilir) Tutma taşıma aparatı ile kolay taşımanızı sağlar. Yüksek basınç v..
276,12TL
Nerelerde Kullanırım ? Araç lastiği,Top,Bot,Yatak ve şişirilebilir eşyalarınız Değişik uçlar ile her alanda kullanım Ürün Özellikleri : 23 x 9 x 7 cm dir. 10 cm Silindir Uzunluğundadır – 20 PSI = 7,5 dk da (ortalama) basabilir Ayaktan çalışabilen pompalarla şişirme işlemi çok daha kolaylaştı..
34,52TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet + Makine Yağı HEDİYESİYLE gönderilir.Profesyonel sağlam plastiktir. Filtrelidir. SİYAH TURUNCU renkler gönderilir.1,2 litre kapasiteli ve 16 CM çapındadır. ..
22,09TL
. Nerelerde Kullanırım ? 120 PSI 'ya kadar Lastik ölçümlerinde Otomobil,motorsiklet,Bisiklet vb % 100 Metal 19 cm x 3 cm ölçüleriyle pratik yer kaplamaz Lastik hava basıncını HATASIZ ve HASSAS ölçer Metal tüp içerisinde pLastik en hassas cetvel tip göstergeye sahiptir. PSI veya BAR tipi i..
31,75TL
Ürün Özellikleri : Otomobil,minibüs,panelvan,hafif ticari vb araçlarda kullanılabilir. Lastik değiştirmek ve diğer araç altına girilesi durumlarda Ürünün üzerindeki vidalı aparat sayesinde seviye ayarı yapılabilmektedir. CE ve TUV belgelidir. 5000 kg/5 ton) kaldırma kapasitesi bulunmaktadır Ku..
172,58TL
Ürün Özellikleri : 250 psi ya kadar havayı 18 bar ile basabilir Aracınızın Çakmak soketinden enerji alır 5 cm çapında hava basınç göstergeli Aralıksız 1 saat çalışabilme 3 ad değişik ürünler işişrmeye yarayan ara aparatlar 15,5cm x 7cm x 13cm Nasıl Kullanırım ? Ürünün soketini aracınızın ç..
55,22TL
.Nerelerde Kullanırım ?Tüm patinaj zincirlerinde (Takmatik,Serme,4x4,Kar Palaeti vb) gerdirmek amacıyla kullanılır.Ürün Özellikleri :Zincir gerdirmede ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yardımcı olur ve zincirinizin daha iyi gerilmesini sağlarKancalı sağlam kauçuktan imal edilmişt..
23,47TL
Nerelerde Kullanırım ?Tüm patinaj zincirlerinde (Takmatik,Serme,4x4,Kar Palaeti vb) gerdirmek amacıyla kullanılır.Ürün Özellikleri :Zincir gerdirmede ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yardımcı olur ve zincirinizin daha iyi gerilmesini sağlarKancalı sağlam kauçuktan imal ed..
17,95TL
Spesifikasyonlar; ModaCar Stac Patlak Lastiği Şişiren ve Tamir Eden Sprey 422329 + ModaCar Oxford Gümüş Sibop Kapağı Seti 428362 HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Stac Patlak Lastiği Şişiren ve Tamir Eden Sprey 422329 Nerelerde Kullanırım ? İtalya da üretilmektedir.Tüm binek otomobiller,hafif v..
34,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm binek otomobiller,hafif ve ticari araçlar,minibüs,panelvan,motorsikletler vb . 300 ML (Tekrar tekrar kullanılabilir) Deliği tamir edin yolunuza devam edin! Lastiğinizi hem tamir eder hem şişirir. Sabah kalktığınızda yada en olmadık zamanlarda otomobilinizin lastiği p..
24,85TL
. .NerelerdeKullanırım ?Tümbinek otomobiller,hafif ve ticariaraçlar,minibüs,panelvan,motorsikletler vb.ÜrünÖzellikleri :500 ML (Tekrar tekra..
37,28TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm binek otomobiller,hafif ve ticari araçlar,minibüs,panelvan,motorsikletler vb . 300 ML (Tekrar tekrar kullanılabilir) Deliği tamir edin yolunuza devam edin! Lastiğinizi hem tamir eder hem şişirir. Sabah kalktığınızda yada en olmadık zamanlarda otomobilinizin lastiği p..
24,85TL
Ürün Özellikleri : El veya ayaktan şişirilen tüm pompalar ve çakmaktan çalışan kompresörlerin Yedek hortumudur. 80 cm uzunluktadır ..
8,28TL
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)