KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Koltuk ve Deri Temizleme

Spesifikasyonlar :  3 adet gönderilir. Deri ve plastik yüzeylerde, işlemiş kirleri, temizleyici kullanıktan sonra temizlik yapmaya yarayan gözenekli süngerdir. ..
9,66TL
Ürün Açıklaması: 500 ML > Pratik saklama ve kullanım Kir, koku ve lekeleri giderir. Belirtilen yüzeylerdeki kirleri çıkarmak ve orijinal görünüme kavuşturmak için üretilmiştir. Nerelerde Kullanırım? Kumaş, döşeme, tavan vb. yüzeylerde, plastik yüzeylerde ve tüm araçlarda kullanıldığı gibi ev, o..
24,85TL
Ürün açıklaması: 200 ML > Pratik saklama ve kullanım Deri aksamlarının temizlenmesi ve korunması için üretilen yüksek kaliteli bir üründür. Yumuşatıcı, temizleyici ve koruyucudur. Kir ve yağları kolayca çıkarır. Deriyi aşınmaya karşı korur. Her türlü deride kullanılır. Uygulama ;  Ürünü ku..
24,85TL
Spesifikasyonlar : Brillantcare Platinum Döşeme Temizleyici Sprey 427196 +   Koltuk Kumaş Temizleme Fırçası 422777 HEDİYESİYLE gönderilir.Brillantcare Platinum Döşeme Temizleyici Sprey 427196 Ürün Açıklaması: 200 ML > Pratik saklama ve kullanım BRILLANTCARE döşeme ve koltuk temizleyicidir. Kir..
28,99TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet KIRMIZI renk gönderilir. Tanıtım resmi örnektir. Fırça ve faraş tan oluşan 2'li settir. Aracınızda ve diğer her türlü mekanda ufak pislikleri tozları vs kirleri pratik temizlemek amacıyla kullanabilirsiniz.  ..
5,52TL
Nerelerde Kullanırım ? TEKSTİL YÜZEY Temizleme ilaçları ve spreylerinin yardımcı elemanıdır Ürün Özellikleri : Ürün uygulamalarında detaylı temizlik için kolaylaştırıcıdır. Etkisini arttırır ve daha pratik kullanım sağlar..
9,66TL
Ürün Özellikleri : ModaCar Sprey Uygulama Şişesi 500 cc 106181, Oto bakım ürünlerinin uygulanmasında ,değişik amaçlarla da kullanılabilir 500 cc kapasitelidir. Büyük hacimli alacağınız ürünleri pratik uygulama için kullanmanıza olanak sağlar,..
15,19TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)