KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Kokular

 Ürün Özellikleri : Gerçek parfüm yağlarından yapılmış sıvı bir hava tazeleyicidir. Esans Şişenin üzerinde bulunan Ahşap başlık sayesinde uzun süre ve etkili bir koku akımı meydana gelir. İstediğiniz her mekanda gün boyu otonuzda büronuzda otel ve motellerde yaşam boyu her ortamda kullanabileceğ..
5,52TL
Otomobil,Ofis,ev vb alanlarda kullanılabilir. Kapalı ortamlarda yerlerde istenmeyen rahatsız edici kötü kokuları,yok etmeye yardımcı olur. Bulunduğu ortam içindeki havayı değiştirerek,kullanılan esansın özelliğine göre aracınıza hoş koku vererek,her insanın hak ettiği temiz ve hoş kokan bir havayı t..
5,52TL
BrillantCare ? BrillantCare GmbH tarafından Almanya'da üretilmektedir. Nerelerde Kullanırım ? 500 ml Sigara kokusunu etkisiz hale getirir ; 350 kez sprey garantisi Hava spreyi bir katı biçiminde en fazla % 90 saf organik parfüm yağı içerir. Ortalama 33 saat etki eder..
27,61TL
Spesifikasyonlar :  6 cm x 5 cm X 2 cm ölçülerinde kahve kokulu  gönderilir.Ev, işyer, otonuzda, wc hava tazeleyici ve kötü kokuları bastırıcı olarak kullanılır. Ambalajı açtıktan sonra, içerisindeki ip zinciri istediğiniz yere asın. ..
8,28TL
Spesifikasyonlar :  6 cm x 5 cm X 2 cm ölçülerinde MANGO kokulu  gönderilir.Ev, işyer, otonuzda, wc hava tazeleyici ve kötü kokuları bastırıcı olarak kullanılır. Ambalajı açtıktan sonra, içerisindeki ip zinciri istediğiniz yere asın. ..
8,28TL
Spesifikasyonlar :  6 cm x 5 cm X 2 cm ölçülerinde SAKIZ kokulu  gönderilir.Ev, işyer, otonuzda, wc hava tazeleyici ve kötü kokuları bastırıcı olarak kullanılır. Ambalajı açtıktan sonra, içerisindeki ip zinciri istediğiniz yere asın. ..
8,28TL
. Genel Bakış Otomobilinizde Kalorifer Peteklerine takarak kullanılır 4 adettir. Nazik ve ince tasarımlı Soğutma / ısıtma devreye girdiğinde koku vermeye başlar ve bu sayede çok uzun ömürlüdür. Max 60 güne varan koku aktivasyon süresi Kalorifer petek arasına sıkıştırın,her klima açıldığında koku..
8,28TL
Genel Bakış ; Otomobilinizde Kalorifer Peteklerine takarak kullanılır 4 adettir. Nazik ve ince tasarımlı Soğutma / ısıtma devreye girdiğinde koku vermeye başlar ve bu sayede çok uzun ömürlüdür. Max 60 güne varan koku aktivasyon süresi Kalorifer petek arasına sıkıştırın,her klima açıldığında k..
13,81TL
Genel Bakış Otomobilinizde Kalorifer Peteklerine takarak kullanılır 4 adettir. Nazik ve ince tasarımlı Soğutma / ısıtma devreye girdiğinde koku vermeye başlar ve bu sayede çok uzun ömürlüdür. Max 60 güne varan koku aktivasyon süresi Kalorifer petek arasına sıkıştırın,her klima açıldığında kokuy..
8,28TL
Genel Bakış; Otomobilinizde Kalorifer Peteklerine takarak kullanılır Nazik ve ince tasarımlı Soğutma / ısıtma devreye girdiğinde koku vermeye başlar ve bu sayede çok uzun ömürlüdür. Max 60 güne varan koku aktivasyon süresi Kalorifer petek arasına sıkıştırın,her klima açıldığında kokuyu hissedi..
13,81TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet 7 cm x 3,5 cm ölçülerinde KARIŞIK ÇİÇEK kokulu  gönderilir.Ev, işyer, otonuzda, wc hava tazeleyici ve kötü kokuları bastırıcı olarak kullanılır. Güneş almayan bölgeye konulması tavsiye edilir ve süre 50 günü bulabilir. Konservenin kapağını açın ve plastik kapağı takı..
12,43TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet 7 cm x 3,5 cm ölçülerinde FERAHLIK kokulu  gönderilir.Ev, işyer, otonuzda, wc hava tazeleyici ve kötü kokuları bastırıcı olarak kullanılır. Güneş almayan bölgeye konulması tavsiye edilir ve süre 50 günü bulabilir. Konservenin kapağını açın ve plastik kapağı takın ..
22,09TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)