KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Cilalar ve Çizik Gidericiler

Spesifikasyonlar : 2 ADET ModaCar Cila Uygulama ve Parlaklık Bezi 40x40 426297 + ModaCar Çizik Giderici ve Cila Uygulama Pedi 425150 HEDİYESİYLE gönderilir.2 ADET ModaCar Cila Uygulama ve Parlaklık Bezi 40x40 426297 Özelikler; 40 cm x 40 ölçülerindedir. Havlu tasarımı ve microfiber pamuk yapıs..
31,75TL
Spesifikasyonlar : 3 Adet 1,5 x 6 x 10 cm ölçülerinde gönderilir.Özel doku ve yapısıyla, pasta çizik giderici uygularken en verimli sonuç için kullanılabilir. ..
22,09TL
Spesifikasyonlar; Microfiber tüyler içerir. Anti-Statik özeliği, tozları dağıtmadan kendine toplar45 cm x 11 cm ölçülerindedir Yüzey çıkartılarak yıkanarak da temizlenebilir. Nemli veya kuru kullanım için idealdir. Kolaylıkla çıkabilen mikrofiber kısım defalarca yıkanarak kullanılabilir. Ço..
8,28TL
Spesifikasyonlar : ModaCar Autoset Showroom Parlak Hızlı Cila 500 ML 427591 + 2 ADET ModaCar Microfiber Cila Bezi 422139 HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Autoset Showroom Parlak Hızlı Cila 500 ML 427591 Ürün Açıklaması: 500 ML > Pratik saklama ve kullanım Göz kamaştıran "show car" parlaklığı oluş..
31,75TL
BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım ? Temizleyip cilala işlevinin bir arada yapılması istenirse 250 ml Yeni ve geliştirilmiş formül derin ve zengin bir parlaklığın yanısıra ıslak bir görünüm oluşturur. oksitlenme, korozyon, UV ışınları ve solmaya Karşı ko..
38,66TL
Genel Bakış Tüm boya tiplerinde kullanılır. Özel formulasyonu ile ince tüm çizikleri yok eder. Oksitlenme, korozyon, UV ışınları ve solmaya karşı koruma sağlamanın yanı sıra yüksek sevyede su iticiliği oluştur. Hidrofobik ( sudan korkan) yüzey gerilimini arttırarak her yıkamadan sonra yüzeyden k..
34,52TL
BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım ?, Opak ve Metalik boyalı araçların tümündeSu Kaydırıcı Özelik, Boya üzerinde suya kaydırma özelliği kazandırır yağışlı havalardaki su damlacıklarının otomobilinizin boyasının üzerindeki hareketleri size keyif verir. 4..
31,75TL
Özelikler; 40 cm x 40 ölçülerindedir. Kadife yapısıyla oto cilalama, cila sonrası son kat ve diğer parlak temizlik işlemlerinde kullanılabilir. ..
20,71TL
Ürün Özelikleri : Tüm araç tiplerinde kullanılır. Krom ve metallerde hafif çizikleri ve darbeleri yok eder. Yüzeyde oluşan zararları ince zımpara etkisiyle giderir. Aşırı kirli yüzeyleri, matlaşmış boyaları yeniler. Biriken eski cilaları, yol katranlarını, oksidasyonu, ağaç dal çiziklerini ve k..
28,99TL
BrillantCare ? BrillantCare GmbH Almanya markasıdır.Nerelerde Kullanırım ?, Opak veya Metalik tüm boya yüzeylerinde Su Kaydırıcı Özelik, Boya üzerinde suya kaydırma özelliği kazandırır yağışlı havalardaki su damlacıklarının otomobilinizin boyasının üzerindeki hareketleri size keyif verir / O..
49,70TL
Ürün Özellikleri :  Otomobillerin iç ve dışında bunun yanı sıra ev ofis vb yerlerde de kullanılabilir. Anti-statik olması nedeniyle tozu yüzey üzerinden alır ve bir daha uzun süre toz tutmamasını sağlar. Ergonomik METAL tutma sapı Toz alıcı bezlerden daha etkili ve pratiktir., püskülü zemin üze..
69,03TL
Nerelerde Kullanırım ? Oto Boya Servisleri, Car Care Servisleri, Marin sektörü, Mobilya sektörü, Fiberglas, Akrilik banyo ve mutfak üreticileri, Pasta ve cila kullanılan her yer. Ürün Özellikleri : 11,5 cm çapındadır "CIRT" tabanlı pasta cila,cila,zımpara vb malzemeler yapıştırılması içindir. ..
12,43TL
. . Neden Kullanmalıyım ? Uzun yollarda veya şehir trafiğinde normal zamanlarda aracınızın; Çamurluk altlarında,Kapı Altlarında,Camlarında,ön kaportasında Böcek,Sinek,Asfalt Zifti gibi nokta nokta lekeler oluşur AĞAÇ ALTINDA KALAN Araçlarda oluşan REÇİNE ler... Böcek izleri ve asfalt zift..
34,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm opak ve Metalik boyalarda kullanıma uygundur. Ürün Özellikleri : MICROFIBER eldiven tipi oto yıkama beziyle otomobilinizi daha keyifle,çizilmeden ve daha rahat yıkama! MICROFIBER olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür.Görüntü ve his olarak kadifeye benzer..
28,99TL
Spesifikasyonlar : MICROFIBER olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür.İz bırakmadan temizleyen bezler ve çeşitli ısı geçirmez kumaşlar yapmakta kullanılır. Görüntü ve his olarak kadifeye benzer. leke tutmazMMİCROFİBER bezler polyamid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek i..
24,85TL
STAC PLASTIC ITALY ?  Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,yat,tekne,motorsiklet vb Metalik,opak,akrilik boyalar Polyester fiber glass ,cam,krom ve Metal yüzeylerde Ürün Özellikleri : Amatör kulanım için profesyonel ürün! Yerleşmiş kir, ÇİZİKLE..
38,66TL
Stac Plastic Boya Üzerinde Çizikleri Gideren Pasta ve Cilalayıcı 423631 STAC PLASTIC ITALY ? Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,yat,tekne,motorsiklet vb Metalik,opak,akrilik boyalar Polyester fiber glass ,cam,krom ve Metal yüzeylerde Ürün Özellikler..
38,66TL
Spesifikasyonlar; Stac Plastic Boya Üzerinde Çizikleri Gideren Pasta ve Cilalayıcı 423631 +  3 Adet Nano Çizik Giderici Uygulama Süngeri 428047 HEDİYESİYLE gönderilir.Stac Plastic Boya Üzerinde Çizikleri Gideren Pasta ve Cilalayıcı 423631 STAC PLASTIC ITALY ? Stac ürünleri İTALYA'da üretilmekte..
52,46TL
Ürün Özellikleri :  Toplam uzunluk 62 cm Kol Uzunluğu 26 cm 10 cm çapındadır. Teleskopik açılıp kapanabilir. Otomobillerin iç ve dışında bunun yanı sıra ev ofis vb yerlerde de kullanılabilir. Anti-statik olması nedeniyle tozu yüzey üzerinden alır ve bir daha uzun süre toz tutmamasını sağlar. Er..
24,85TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)