KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Cam Temizleyici ve Cam Suyu

Nerelerde Kullanırım ? Otomobilinizde,evinizde,ofisinizde,banyonuzda VBÜrün Özellikleri : Suyu çekerek alırsınız Yumuşak silikon kauçuk malzeme su çekme ucu Silikon ucu ile çekilen yüzeyde kesinlikle su ve iz bırakmaz. Pratik el tutma bölgesi 34 cm x 22 cm. ..
8,28TL
Spesifikasyonlar : 4 Adet gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Otomobil yan aynalar,kelebek camları vb dar bölgeler Ev,ofis,mutfak vb tüm alanlarda kullanıma uygun Ürün Özellikleri : 7 cm genişlikte silikon uçludur ve zor,dar bölgeler için tasarlanmıştır ..
12,43TL
Spesifikasyonlar : MICROFIBER? MICROFIBER olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür.İz bırakmadan temizleyen bezler ve çeşitli ısı geçirmez kumaşlar yapmakta kullanılır. Görüntü ve his olarak kadifeye benzer. leke tutmaz MİCROFİBER bezler polyamid ve polyester elyafın binlerce metre ..
26,23TL
Spesifikasyonlar;  CamSil Cam Temizleyici + 40X40 CM Microfiber Havlu Cam Temizleme Bezi 711642 HEDİYESİYLE gönderilir. CamSil Cam Temizleyici Mükemmel içerik, cam temizleyicidir. 500 ml40X40 CM Microfiber Havlu Cam Temizleme Bezi 711642 40 cm x 40 cm ölçülerindedir. Çizmeden,%99 lekesiz ko..
11,04TL
. Nerelerde Kullanırım ?Otomobil camları,ev,ofis,dükkan,vitrin camları,fayans,mermer yer döşemeleri vbÜrün Özellikleri :Ellerinizi soğuktan koruyan yünlü,pamuklu eldivenUygulanan camı çizmezErgonomik tasarım,ele tam uyumluluk..
9,66TL
Spesifikasyonlar; Microfiber tüyler içerir.45 cm x 11 cm ölçülerindedir Yüzey çıkartılarak yıkanarak da temizlenebilir. Kaymayı engelleyen ergonomik sap tasarımı Deterjan ve suyun daha uzun süre kullanılabilmesini sağlayan su kanalları Yüksek temizleme ve emiş gücü sağlayan mikrofiber bez ..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil yan aynalar,kelebek camları vb dar bölgeler Ev,ofis,mutfak vb tüm alanlarda kullanıma uygun Ürün Özellikleri : 7 cm genişlikte silikon uçludur ve zor,dar bölgeler için tasarlanmıştır   ..
6,90TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Camları ve aynaları, OTO DIŞI > Vitrin Camları, Duşakabin, cam lavabo ve her türlü suya maruz kalan cam yüzeyde kullanılabilir. Etki süresi? 2 yıl 30000 km (100.000 silecek çalıştırma ) boyunca silecek kullanmazsınız ! Ürün Özellikleri : Özellikle yan ve arka ..
22,09TL
Spesifikasyonlar : 2 Adet SAĞ-SOL Aynalar , 2 Adet Ön Yan Camlar için, mavi renk + ModaCar 2 Adet 4 Cm Mini Kör Nokta Aynası HEDİYESİYLE gönderilir.Sağ ve sol dış aynalarda kullanılır. Uygulaması çok kolay, film şeklindedir ve kendinden yapışkanlıdır. Yağmur damlalarını üzerinde tutmayarak, a..
31,75TL
Satın alacağınız / almış olduğunuz MarkaModaCar MARMARA MR Multi Rivoluzione adına markadır.Onaylanmayan satıcılar, ürünlerden oluşan fiyat farklılıklarından ModaCar sorumlu değildir. ModaCar ithalatını, pazarlamasını veya üretimini yaptırdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlaya..
22,09TL
Ürün Özelikleri : Suyu çekerek alırsınız, süngerli cam sıyırıcısı sayesinde camınızı mükemmel şekilde tertemiz yapar. Cam yıkama süngeri olan kısım yüksek su çekme kapasitesine sahip süngerden yapılmıştır. Yumuşak silikon kauçuk malzeme su çekme ucu Pratik el tutma bölgesi   İki yönlü kullanım s..
13,81TL
Spesifikasyonlar : ModaCar Su Hazneli Pompalı Cam Çek 427611 + ModaCar Mini Silikon Uçlu Cam Sil Çekçek 422158 HEDİYESİYLE gönderilir.ModaCar Su Hazneli Pompalı Cam Çek 427611 Ürün Özelikleri : Suyu çekerek alırsınız, süngerli cam sıyırıcısı sayesinde camınızı mükemmel şekilde tertemiz yapar. ..
13,81TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobilinizde,evinizde,ofisinizde,banyonuzda VB Ürün Özellikleri : 35 cm uzunluğunda x 22 cm genişlikte Suyu çekerek alırsınız, Fırçalı diğer tarafıyla temizlik yapılabilir Hortum bağlanabilme özellikli,bir tarafı fırçalı bir tarafı cam çek tasarımında üretilmiştir. G..
16,57TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobilinizde,evinizde,ofisinizde,banyonuzda VB Ürün Özellikleri : Suyu çekerek alırsınız, Fileli süngerli cam sıyırıcısı sayesinde camınızı mükemmel şekilde tertemiz yapar. Cam yıkama süngeri olan kısım yüksek su çekme kapasitesine sahip süngerden yapılmıştır. Yumuşak..
24,85TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)