KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Buz Buğu Yağmur Ürünleri

Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Camları ve aynaları Vitrin Camları,Duşakabin,cam lavabo ve her türlü suya maruz kalan cam yüzey Etki süresi? Max 30 Gün  (Yapacağınız başarılı uygulama ile etki süresini uzatabileceğiniz gibi, aşırı sigara içilmesi yada aşırı yolcu ile kullanılan araçlarda insa..
12,43TL
Ürün Özelikleri : 2 ADET gönderilmektedir. 250 ml Konsantre dir Max -70 derece Donma Derecesi (-70 e kadar dayanıklılık için cam suyunu normal suyla Karıştırmadan katılması gerekir. derecelere göre Karışım oranını ayarlamanız gerekmektedir. -20 , -25 vb alacağınız cam sularına daha çok ödersini..
9,66TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil camları,ev,ofis,dükkan,vitrin camları,fayans,mermer yer döşemeleri vb Ürün Özellikleri : 1,5 cm e kadarki buzu kırabilir. Uygulanan camı çizmez Yumuşak sünger destekli el tutma yeri,Ergonomik tasarım,ele tam uyumluluk ..
5,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil camları,ev,ofis,dükkan,vitrin camları,fayans,mermer yer döşemeleri vb Ürün Özellikleri : 1,5 cm e kadarki buzu kırabilir. Fırçalı kısımla camda kalan Kar parçalarını temizleyebilirsiniz. Fırça antistatik bir tabaka oluşturacak bir süre Kar tanesini tutmayacaktı..
17,95TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil cam,kapı,kilit,tavan,sunrof,Bagaj vb Sitelerde,Okullarda,Hastane Bahçelerinde,Benzin İstasyonlarında,(AVM)Alışveriş Merkezlerinin Açik Otoparklarında, Parklarda ve Bahçelerde ,Yürüyüş yollarında,Cami ve İbAdethanelerin bahçelerinde vb aklınıza gelebilecek her yerde..
11,04TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,kapı,ev,dükkan kilitleri ve daha ince hassas yerler için Ürün Özellikleri : İnce uçlu tasarımı ile kolay uygulama Normal Buz Çözücülere göre 3 kat daha etkilidir. 50 ml ..
9,66TL
. STAC PLASTIC ITALY ? Stac ürünleri İTALYA'da üretilmektedir. Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Camları ve aynaları Vitrin Camları,Duşakabin,cam lavabo ve her türlü suya maruz kalan cam yüzey Etki süresi? 20 Gün  (Yapacağınız başarılı uygulama ile etki süresini uzatabileceğiniz gibi, aş..
19,33TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)