KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Tampon Aksesuar

Spesifikasyonlar : Tampon bölümünde ufak hasarlı sürtmeler çarpmalar bunlara benzer ufak çiziklerin önüne geçmek amaçlı tasarlanmış olup esnek bir yapıya sahiptir.4 adet ön arka / sağ-sol 40 cm x 3,5 cmNasıl Kullanacaksınız ? Ürünümüzü uygulamadan önce yapıştıracağımız alanın parlatı..
51,08TL
Nerelerde Kullanabilirsiniz ? Tüm otomobillerde kullanılabilir 10 cm uzunluktadır Egsoz çıkışına takılarak devire göre yükselip alçalan TURBO Sesi vermektedir. Sıkıştırma yoluyla kolaylıkla monte edilir. Aliminyum materyal paslanmazdır. ..
44,18TL
. Nerelerde Kullanırım ? Otomobiller,hafif ve ticari araçlar vb Ürün Özellikleri : Nikelaj dış kaplamalı Kışın koruma amaçlı 10 numara yağ sürülebilir. Temizlik amaçlı lütfen nikelaj temizleyici kullanın Ses Çıkışı Ses çıkışı,sportif görünüm Ölçüler ? 18 x 7,5 cm Egsoz çıkış çapı 5..
48,32TL
Nerelerde Kullanırım ? Ön veya Arka tampon,araç yanlarında kapı altı vb her yerde kullanılabilir Yumuşak,esnek,kesilebilir Yüksek kaliteli ham kauçuktan imal edilmiştir.Bu sayede solma yapmaz ve boyanabilir (Kullanılan kaliteli ham kauçuk fiyatına etki eder ) Çok pratik ,yapışkanlı 3M Çift tara..
17,95TL
Nerelerde Kullanırım ?binek otomobiller Hafif ticari araçlar Ürün Özellikleri : Siyah / 2 ad ÖN , 2 ad ARKA için 4 lü paket Sürüş esnasında otomobilinizin kaportasına çamur gelmesini engellemek ve arkadaki sürücüye çok daha az yağmur,çamur atılmasını önlemektir. Hem ön hem arkada kullanı..
67,65TL
Nerlerde Kullanırım ? Tampon ve pLastik yüzeylerde,oto dışı alanlarda Eskimiş kauçuk fitil yüzeyler Ürün Özellikleri : Dış pLastik tampon ve pLastik aksamlarının orijinal kömür gibi Siyah renge kavuşmasını sağlar. Dış koruma ve bakım sağlar . Siyah veya antrasit renkli dış aksamların yüzeyle..
13,81TL
. Genel Bakış : Ön veya arka çamurluklarda kullanılırTOFAŞ yazılı, Lastiğinizin sürüş esnasında kaporta üzerine çamur atmasını önleyen paçalık setidir. % 100 kauçuk,esnek Kolay Montaj (Perçin veya vidalama yöntemiyle) 2 adet SAĞ,/SOL (Ön ve arka ihtiyaçlarınızda 2 paket almanız gerekir) ..
19,33TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)