KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Plaka Çerçevesi

Spesifikasyonlar : 2 Adet EKONOMİK PAKET gönderilir.Ön veya arka tamponda Plaka Altlığına takılabilir Ölçüler Avrupa standartı olan Plaka ölçülerindedir. Uygularken, Plakanızı delmeden içine yerleştirin ve alt sıkıştırma aparatlaıyla ürün içerisine sıkıştırın   ..
12,43TL
Neden Kullanmalıyım ? Plakanızın çirkin görüntüsünü ve düşmesini engeller Materyal : ABS PLastik Ürün Özellikleri : K.AtatürkKabartma baskılı Plaka ölçüleri Türkiye standartıdır ve tüm Plakalar uygundur. 1 Adettir.Nasıl Kullanırım ? Plaka Altlığı arka Plaka bölümüne monte edilip sonra ..
9,66TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet gönderilir.Ürün Özellikleri : Plakanızın çirkin görüntüsünü ve düşmesini engeller304 Ömür boyu paslanmaz Plaka ölçüleri Türkiye standartıdır ve tüm Plakalar uygundur.Nasıl Kullanırım ? Plaka Altlığı arka Plaka bölümüne monte edilip sonra Plaka üzerine takılır VE..
19,33TL
Neden Kullanmalıyım ? Plakanızın çirkin görüntüsünü ve düşmesini engeller Materyal : ABS PLastik üzeri Nikelaj kaplamalı Ürün Özellikleri : Plaka ölçüleri 54 cm x 14 cm  Bu üründe Plaka dışında çerçeve olarak kalın gösterişli nikelaj gövde gözükmektedir. 1 Adettir. Nasıl Kullanırım ? Pl..
27,61TL
.Ön veya arka tamponda Plaka Altlığına takılabilirÖlçüler Avrupa standartı olan Plaka ölçülerindedir.Uygularken, Plakanızı delmeden içine yerleştirin ve alt sıkıştırma aparatlaıyla ürün içerisine sıkıştırın1 Adet gönderilmektedir...
6,90TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil Plakalarında,Metal tüm yüzeylerde Ürün Özellikleri : Otomatik Plaka okumalı güvenli otopark girişlerine uyumlu tek üründür! Otomobilinizin Plaka yazılarında zamanla oluşabilecek silinmeleri tamir etmenizi ve eski Siyah görünüme kavuşturmanızı sağlar. Tuvturk mu..
15,19TL
Spesifikasyonlar : 1 Adet Slim Model > 0,5 mm incelikte + ÇİFT TARAFLI YAPIŞTIRICI BANT HEDİYESİYLE gönderilir.Plakanızın çirkin görüntüsünü ve düşmesini engeller Pleksi materyaldir ve parlaktır Plaka ölçüleri Türkiye standartıdır ve tüm Plakalar uygundur. Plaka Altlığı arka veya ön Plaka bö..
28,99TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)