KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Kaput Panjur ve Marşpıyel Aksesuarları

Spesifikasyonlar : 10 Metre gönderilir.Nerelerde Kullanırım ? Otomobil,hafif ve ticari araçlar Ev,ofis,kapı,bahçe vb alanlar Yan kapı koruma,tampon koruma,kapı alt eşiği koruma vb amaçlı Kendinden yapışkanlıdır. Kauçuk,deforme olmaz,sararmaz ,tekrar tekrar silinebilir çok sağlam materya..
31,75TL
Spesifikasyonlar : 3 Metre, 5 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj ya..
15,19TL
Ürün Özellikleri : 2,30 mt boyu ve 7 cm yüksekliğiyle, her araca uygulanabilir. Kesilebilir ölçülendirme Esnek, kıvrımlara uyumlu Delerek montaj edilir..
23,47TL
NERELERDE KULLANILIR Ürünümüzü görsellerde görüldüğü gibi kullanabileceğiniz alanları yansıttık.Ön tampon altına montaj yapıldıktan sonra sis farı üzerine sportif şapka yapabilirsiniz. İstediğiniz ölçüye göre kesip yapıştırabilirsiniz. Aracınızın kapı altlarında yani marşpiyel bölümüne de kul..
33,13TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm araçların ön kaputlarında kullanılabilir Kendinden yapışkanlıdır. Nikelaj,MUSTANG AT amblem   ..
8,28TL
Nerelerde Kullanırım ? Otomobil paçalık montajı ve değişik uygulamalar, koltuk montajı, mobilya v.b 4 farklı perçin kalınlığı için değiştirilebilir uçlar Özel Metal çelik ve sağlam gövde 24 cmx 7 cm Nasıl Kullanırım ? Tutturulacak objelere perçin başının gireceği büyüklükte bir delik a..
46,94TL
. Genel Bakış : Ön veya arka çamurluklarda kullanılırRenault yazılı, Lastiğinizin sürüş esnasında kaporta üzerine çamur atmasını önleyen paçalık setidir. % 100 kauçuk,esnek Kolay Montaj (Perçin veya vidalama yöntemiyle) 2 adet SAĞ,/SOL (Ön ve arka ihtiyaçlarınızda 2 paket almanız gerekir..
19,33TL
. Nerelerde Kullanırım ? M.131 Tofaş Kuş serisi (DOĞAN,ŞAHİN,KarTAL ) otomobillere uygun üretilmiştir. Ürün Özellikleri : Dış,yan alt marşpiyellere takılarak araca sportif görünüm kazandırır. Paslanmaz krom saçtan üretilmiştir. 2 Adet (sağ ve sol) ..
12,43TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)