KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Cam Filmi Karbon Kaplama

. Nerelerde Kullanırım ? 6 mt uzunluk x 50 cm genişliktedir.Otomobillerde, ev,ofis,yazlık vb tüm cam yüzeylerde Isı ve ışık geçişini %40 % 60 oranında azaltabilirken, tasarruf ve konfor sağlar. Cam kırılmalarında camın dağılmasını önler Doğru uygulandığında max 5 yıl kullanım sağlar Dı..
52,46TL
Genel Bakış ;Cam filmi, kaput folyo vb tüm film ve kağıt uygulamalarında kullanılan solüsyonu en mükemmel şekilde püskürtme pompasıdır. 1000 m solüsyon alabilir. ..
26,23TL
6 mt uzunluk x 50 cm genişliktedir.Nerelerde Kullanırım ?Otomobillerde,ev,ofis,yazlık vb tüm cam yüzeylerdeIsı ve ışık geçişini %40 % 60 oranında azaltabilirken, tasarruf ve konfor sağlar.Cam kırılmalarında camın dağılmasını önlerD..
31,75TL
Nerelerde Kullanırım ? Cam filmi , kaput filmi,karbon folyo vb tüm kağıt ve film uygulamalarında kullanılırÜrün Özellikleri : 6 parçadan oluşan uygulama setidir. Değişik noktalar değişik amaçlarla değişik uçlar bulunur..
23,47TL
Ölçüler; 50 cm genişlikte x 6 metre uzunlukta ÇİZİLMEZ FİLM Nedir? Normal cam filmleri zaman içerisinde camların açıp kapanmasıyla camların silinmesiyle ve diğer etkenlerle çizilebilmektedir.ÇİZİLMEZ AMERİKAN film diye tabir edilen bu ürün bu sorunu tamamen ortada kaldırmaktadır. Normal PERF..
42,80TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)