KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Araç Kapı Koruyucu

Ürün Özelikleri : Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb yerlere uygulanabilir (Kapı üzerindeki örnek resimdeki renkler örnektir) Geçmeli “U” tiptir. Geçmeli özeliktedir ve çok kolay uygulanabilir Kesilebilir özeliktedir. Esnektir. 5 metre uzunluktadır Nasıl Kullanaca..
20,71TL
Spesifikasyonlar : 15 Metre, 5 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj y..
49,70TL
Spesifikasyonlar : 5 Metre, 5 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj ya..
24,85TL
Spesifikasyonlar : 3 Metre, 5 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj ya..
16,57TL
Spesifikasyonlar : 5 Metre, 5 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj ya..
24,85TL
Spesifikasyonlar : 4 Metre, 7 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj ya..
16,57TL
Spesifikasyonlar : 15 Metre, 7 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj y..
56,60TL
Spesifikasyonlar : 5 Metre, 7 mm yükseklikte gönderilir.Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları ,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb tüm yerlere uygulanabilir Geçmeli “U” tip, kolay uygulanabilir, içerisinde kendinden yapışkanlıdır. Kesilebilir özeliktedir ve esnektir.Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj ya..
24,85TL
Spesifikasyonlar : 4 Adet 9 x 8 cm ölçülerinde gönderilir.4 parçadan oluşan, “kapı açma” bölgesinde tırnak değmesi nedeniyle oluşan kötü görünümlü çiziklerin oluşmaması için koruyucudur. Kolayca yapıştırılır ve bölgenin çizilmesini engeller. 9 x 8 cm boyutlarındadır . ..
11,04TL
.Nerelerde Kullanabilirsiniz ?Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları,çamurluk,Bagaj çerçevesi vb yerlere uygulanabilirGeçmeli “U” tip,içerisinde kendinden yapışkanlıdır.Geçmeli özeliktedir ve çok kolay uygulanabilirKesilebilir özeliktedir.Esnektir.5 metre uzunluktadırNası..
12,43TL
. Nerelerde Kullanırım ?  Bu ürün BEYAZ renktedir. Resimler örnek verilmiş olabilir Otomobillerde kapı, kaput veya Bagaj larda kullanılabilir. Uygulanan yüzeyde dışarıdan ses gelmesini, ısı (sıcak-soğuk) toz, yağmur suyu girmesini engeller Esnek,silikonize yapısı ile her boşluğa uyum sağlar..
20,71TL
Spesifikasyonlar; Otomobillerde kapı,kaput veya Bagaj larda kullanılabilir. Uygulanan yüzeyde dışarıdan ses gelmesini,toz,yağmur suyu girmesini engeller Esnek,silikonize yapısı ile her boşluğa uyum sağlar Kendinden yapışkanlıdır ve çok kolay uygulanır,istendiğinden kolayca sökülebilir ve bant i..
20,71TL
Özelikler:Nerelerde Kullanırım ? Tüm otomobil tiplerinde kullanılır 8 Adet ön veya arka kapılarda kullanılabilir. Nikelajlı+Siyah 1,2 cm çapında (1 tanesi) Kapılarınızı açtığınızda kaldırıma veya diğer çarpabilecek yerlere denk gelen kapı hizasına takılarak kullanabilirsiniz Boyanızı çizil..
5,52TL
. Nerelerde Kullanırım ?  1987 model üzeri tüm TOFAŞ KUŞ SERİSİ ,Doğan,Şahin,Kartal araçlarda Ürün Özellikleri : 2 adet SAĞ/SOL  Dış,orta,yan direklere takılarak araca sportif görünüm kazandırır. Paslanmaz Krom Sararmaz,kararmaz ve paslanmaz. Kapı kolunu üst kısmını nikelaj olarak görün..
13,81TL
. Nerelerde Kullanırım ?1987 model üzeri tüm TOFAŞ KUŞ SERİSİ ,Doğan,Şahin,Kartal araçlardaÜrün Özellikleri :4 adet (4 kapı set)Paslanmaz KromSararmaz,kararmaz ve paslanmaz.Kapı kolunu üst kısmını nikelaj olarak görünüme kavuşturabilirsiniz.Kapı kolunu tamamen kapatırNasıl Kullanı..
53,84TL
Ürün Özelikleri : Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb yerlere uygulanabilir (Kapı üzerindeki örnek resimdeki renkler örnektir) Geçmeli “U” tiptir. Geçmeli özeliktedir ve çok kolay uygulanabilir Kesilebilir özeliktedir. Esnektir. 10 metre uzunluktadır Nasıl Kullanac..
45,56TL
. Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları,çamurluk,Bagaj çerçevesi vb yerlere uygulanabilir(Kapı üzerindeki örnek resimdeki renkler örnektir)Geçmeli “U” tiptir.Geçmeli özeliktedir ve çok kolay uygulanabilir Kesilebilir özeliktedir. Esnektir. 2 metre uzunluktadır Nasıl Kullanacaksınız ..
13,81TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)