KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Araç İç Aynaları

Nerelerde Kullanırım ? Tüm araçlara uygunluk Güneşlik,iç ayna,arka koltuk vb her yere sıkıştırılabilir Ürün Özellikleri : Sıkıştırara veya vantuzlu kullanım Genişletilmiş görüş açısı 360 derece hareket edebilir..
23,47TL
. ÜRÜN KODU : Otomobil, minübüs, panelvan, kamyon vb tüm araçlarda, mevcut iç dikiz aynasının üzerine takılarak kullanılmaktadır.Bombeli geniş görüş alanı sayesinde, çok daha geniş görüş ile kör noktaları görebilme imkanı sunarÇerçevesiz Camlıdır. ..
46,94TL
Spesifikasyonlar;21 Cm x 6,5 cm Amerikan Nova tip siyah dış çerçeveliGECE/GÜNDÜZ fonkiyonuSağlam dış gövdeNasıl Kullanacaksınız ?çerisinden çıkan ayna-cam yapıştırıcısıyla camınıza yapıştırın..
51,08TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm otomobillerde Ürün Özellikleri : 11  cm x 6 cm Siyah çerçeve ve arka kısım  Cama arka vantuzuyla kolaylkla tutturulark kullanılır Fonksiyonel arka vantuzlu ayak sistemi ile uyguladıktan sonra bile her yöne istediğiniz açıda ayarlayabilirsiniz. ...
5,52TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm araçlara uygunluk Vantuzlu arka yapısıyla cama tutturulur Vantuzlu arka yapısıyla cama tutturarak kullanım Şık görünüm 29 cm x 6 cm ölçülerindedir. 360 derece hareket edebilir ...
19,33TL
Spesifikasyonlar; Siyah renkte ve 1 Adet gönderilmektedir. Mercekli camıyla çok daha geniş görüş alanı sağlar ve Spralli ayağı ile istenilen göz mesafesine ve konumuna göre ayarlanabilir. Kör ve ölü noktalarda veya arka koltuk kontrollerinden kullanılır. Dilediğiniz yöne sağa,sola,yuKarı,aşağı ..
16,57TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)