KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Anten

.Nerelerde Kullanırım ?Aracınızın arka tavan bitiminde veya arka Bagaj kaputunda15 cm x 7,5 cm – yükseklik : 5,5 cmÇok şık sportif SHARK FIN model antenGörünüş amaçlıdır ve anten görevi görmezNasıl Kullanırım ?Amatör olarak siz dahi uygulayabileceğiniz şekilde tasarla..
19,33TL
. Nerelerde Kullanırım ? 12 volt’a sahip tüm otomobil,hafif ve ticari araçlar,yat,tekne vb Ürün Özellikleri : 35 cm uzunluk Elektronik beyin özelliğiyle üstün özellikte çekim gücüne sahiptir. Ön iç cam,iç ayna arkasına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Ön cama dışarıdan bakıldığında sport..
28,99TL
. Nerelerde Kullanırım ? Ön veya arkada bulunan çamurluk üstüne delik varsa mevcuta,yoksa delerek takılabilen,alt gövdesi araç içinde kalan gömme tip antendir. Ürün Özellikleri : Fm bandı için yüksek çekiş gücüne sahiptir. Yaylı Esnek Tabanlı (Kırılmalara Karşı esnek ) 90 cm – 4 kademeli ..
40,04TL
. Nerelerde Kullanırım ? Aracınızın arka tavan bitiminde veya arka Bagaj kaputunda Ürün Özellikleri : Çok şık sportif SHARK FIN model anten Görünüş amaçlıdır ve anten görevi görmezNasıl Kullanırım ? Amatör olarak siz dahi uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. ..
12,43TL
.Nerelerde Kullanırım ? Aracınızın arka tavan bitiminde veya arka Bagaj kaputundaÜrün Özellikleri : Çok şık sportif SHARK FIN model anten Görünüş amaçlıdır ve anten görevi görmezNasıl Kullanırım ? Amatör olarak siz dahi uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Yapıştıracağınız yüzeyi k..
19,33TL
.Nerelerde Kullanırım ? Aracınızın arka tavan bitiminde veya arka Bagaj kaputundaÜrün Özellikleri : Çok şık sportif SHARK FIN model anten Görünüş amaçlıdır ve anten görevi görmezNasıl Kullanırım ? Amatör olarak siz dahi uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Yapıştıracağınız yüzeyi k..
11,04TL
. Otomobillerde, ön veya arkada bulunan çamurluk üstüne delik varsa, yoksa delerek takılabilen, alt gövdesi araç içinde kalan gömme tip antendir. 4 Kademelidir, 70 cm e kadar açılablir ve Nikelaj çubukludur 1,50 Metre Anten Kablosuda dahildir. ..
24,85TL
Nerelerde Kullanırım ? Tüm 12 volt a sahip araçlarda, anteni kırılan ve shark model antene çevirmek isteyen araçlarda kullanılabilir. Ürün Özellikleri : Boyanabilir dış yüzeye sahiptir. Süs görünümlü değil AM/FM Radyo antenidir. Tavan bölümüne takılır. 17,5 cm uzunluk x En:8 cm x Yükseklik:7..
33,13TL
Otomobillerde, ön veya arkada bulunan çamurluk üstüne delik varsa, yoksa delerek takılabilen, alt gövdesi araç içinde kalan gömme tip antendir.4 Kademelidir, 70 cm e kadar açılablir ve SİYAH çubukludur 1,50 Metre Anten Kablosuda dahildir. ...
34,52TL
Nerelerde Kullanırım ? YAN OLUK ÇİTASI olan otomobillerde ,Ticari araçların hepsinde 83 cm uzunluk Gümüşrenk anten çubuğu Pioneer tip sportif AM/FM radyo anteni 2 mt uzunluğundaki anten ara kablosu ürüne dahildir. Yüksek çekim kapasitesi Öne ve arkaya yatabilir kademeli özelliktedir.   Nası..
24,85TL
. ÜRÜN KODU : OTM021502NerelerdeKullanırım ?YANOLUK ÇİTASI olan otomobillerde,Ticari araçların hepsindeÜrünÖzellikleri :64,5 cm uz..
23,47TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)